Krematórium

2004

freeware

Ředitel krematoria Jan Hus zemřel, ale protože ještě před svým skonem stačil kamsi schovat klíček od uzávěru plynu, nemůže krematorium pokračovat ve své činnosti. Vy, jako nový ředitel, musíte tento klíček nalézt a postarat se o spálení těla předešlého vedoucího této instituce, čímž bude znovu obnovena její činnost.

Slovenský tým Bloodlust Interactive vytvořil naprosto přehledné a logické ovládání, což se dá říci i o samotné hře, kterou dohrajete bez větších problémů, za pár minut.

No sakra to byla ale chujovina. Nejsem si vůbec jistej jestli to má cenu komentovat :-D. Mini adventurka o čtyřech obrazovkách, opravdu, ale opravdu jednoduchém příběhu o ztracených klíčích od plynu a malém výletu do útrob kadiboudy :-). Těch pět minut to mu ale obětovat mužete, víc to opravdu nedá.

Pro zájemce znova postnu link na stažení: Krematorium

Pro: krátkost a námět

Proti: bez zvůků a hudby, šílená grafika, poslední minutu mě to už sralo :-)

Krematórium je adventurka na pár minut, která toho příliš nenabídne. Vizuální zpracování není nic extra, příběh hra v podstatě nemá a zvuky nebo nějaký náznak hudby také ne.

Jediné pozitivum je tak jen občas povedený humor, jako je třeba jméno bývalého ředitele krematoria (Jan Hus) nebo fakt, že nelze pokračovat v činnosti, protože se nelze dostat k uzávěru plynu. Většina vtípků ale moc dobrá není.

Pro: občas humor

Proti: vizuální zpracování, příběh, chybí ozvučení