Ta cestina jde fakt jen na 1.1.4 ? Jakej muze byt rozdil mezi 1.1.5 a 1.1.4 ? To mne nerikejte, ze tam nepude...
Úprava češtiny pro nejvyšší verzi je sice hotová, stačilo by to jen počítačem nacpat do souboru, ale je to mučivě pomalé. A pak to nekonečné testování a opravy chyb. Nechce se mi to už dělat.
Patch není nikde k mání, ale můžu se podívat, kolik práce by dala úprava na poslední verzi, aby ta čeština k něčemu byla. Poslední verze je myslím 1.2.3
@Jo_Do (20.04.2013 22:06): Respekt! Ja delam na cestine do Impire :) Doufam, ze casem tech lidí bude víc, kdo bude delat na cestinach.Jako hlavni je, aby clovek mel prelozeny dialogy. Menu,postavy zbrane apd nesmysly, nema smysl prekladat.
Moje stránky s češtinou na Kohana a další hry, (http://jdomansky.wz.cz/ na hostingu webzdarma), jsou poslední dobou často nedostupné, zvlášť takhle k večeru, jako zrovna teď. Ale během dne fungují normálně. Asi mají přetížené servery. V poslední době tam taky bylo upozornění na "útočný malware" - což byl obyčejný reklamní skript poskytovatele hostingu. Google tuhle hlášku hodil na CELÝ webzdarma. Ten Google bude dříve či později šéfovat zeměkouli, našlápnuto má dobře.
Vyroben jednoduchý instalátor češtiny, o velikosti 215 KB.
Ke stažení na mých stránkách.
Do odkazů? Jak se to dělá? Jinak, čeština není dotažená, protože jsem si ji vyrobil více méně pro sebe (nerad ve hře koukám na anglické texty), ale hrát se s ní dá, dialogy a briefingy jsou všechny.