Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Knights of the Frozen Throne

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne

Žánr:
logická > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
online > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
11.08.2017
Vývojáři:
Blizzard Entertainment
Oficiální stránky:
https://us.battle.net/hearthstone/en/expan…
V rozšíření jsme se dočkali návratu mocného Lich Kinga. Ten s sebou přinesl 135 nových karet, z nichž 9 obohatilo hru o novou mechaniku. Každý z dosavadních hrdinů díky ní mohl získat svou Dead Knight verzi s novou silnou "Hero Power". Ačkoliv se jedná především o karetní rozšíření, přibyly do hry i nové singleplayer challenge pro každého hrdinu, ve kterých se utkáte se samotným Lich Kingem. Dle zvoleného hrdiny je však boj vždy něčím unikátní a laťka obtížnosti je tak posazená daleko víš, než kdy předtím.

Expanze přináší nové karty jako např: The Lich King, který vám každý konec kola do ruky přidá tzv. Death Knight kartu, což je spell s velkou silou. Podobně je tam tom i Arfus, po jehož smrti vám jedna z těchto silných karet přibude do ruky. V neposlední řadě je to pak například Sindragosa, která vyvolá dva Frozen Championy, po jejichž smrti vám přidají do ruky náhodnou legendární kartu.

Do hry jako vždy přibyla nová hrací deska, class challenge a jeden nový cardback.

Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.