Hru jsme si koupili spolu se 3 kamarády a hráli jsme to jednou po dobu 30 minut. K mému zklamání ji ani jeden z nich nechtěl hrát znovu. Já byl jediný, kdo hrál s ovladačem, což zřejmě vypovídá o mnohém.

Hra byla pro nás těžkým zklamáním kombinací více důvodů. Z toho co si vybavuji:
* Ovládání je na klávesnici příšerné. Podpora myši neexistuje, takže můžete mířit jen do 4 směrů (zatímco hráči s ovladačem mohou mířit do libovolného směru, takže mají obrovskou výhodu), a výchozí rozvržení kláves na množství běžných klávesnic nefunguje (kvůli omezení, kolik kláves může být naráz stisknuto ve stejné oblasti klávesnice). Očekával jsem hru, která bude na mě působit jako např. při hraní Bombermana, ale tato je mnohem, mnohem těžkopádnější.
* Do hry nelze přidat libovolné množství botů. Buďto můžete mít plnou hru 8 hráčů (takže např. 3 hráči a 5 botů), nebo nesmíte mít boty žádné (a tato volba je extrémně dobře schovaná, musel jsem vygooglit, jak to vůbec udělat - a stačilo pár dní, a už jsem to opět nemohl najít). Takže to znamená, že buď hra není zábavná, protože je v ní více botů než lidských hráčů, nebo není zábavná, protože je v ní příliš málo hráčů celkem, případně navíc lichý počet (např. my tři). Nedokážu pochopit, proč není možné ke 3 hráčům přidat jednoho bota, aby to bylo 2 vs 2. Zároveň ani nelze v týmových soubojích mít tým např. 3 hráčů proti týmu 5 botů, atp.
* Hráči nemohou mít přiřazena jména, jenom barvy, což znamená, že netušíte, kdo je kdo (ani kdo je reálný člověk a kdo je bot). Což opět ničí veškerou zábavu.

Na tuto hru jsem se hodně těšil, a minimálně v mé zkušenosti to bylo obrovské zklamání.

Celkové hodnocení: Nic moc

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2017 v angličtině na Steamu).