Sakra, jak mám sundat tu větvičku z kláštěra? zkoušel jsem to konvenčně po tom prkně, ale to nemá kolizi s hráčem, takže jsem zemřel, pak jsem zkoušel lanko přestřelit lukem a to také nešlo, vůbec žádná indicie jak to obstarat jinak.

Jinak by bylo super, když už je kradení a stealth tak promakaný, možnost vzík do ruky nějaký random item a hodit ho na odlakání pozornosti.
Hodně zajímavej rozhovor s Frývaldským, mimojiné konečně víceméně potvrdil že budget byl kolem 400 mega, takže 15-16 milionů eur.
A moderátor je vtipnej, "když jste šli na Startkicker" nebo "a co kdyby jste to měli více multikulturní.." :)
@musa (14.04.2019 23:01): delal jsem si srandu, samozrejme ze vim, ze myslel:

Socialistische Jonge Wacht (Dutch: Socialist Youth Guard; Socialist Workers Party youth organization)
@Gordon (13.04.2019 15:00): Ty brďo, to nic není, Flickr mi ukazuje souhrnem 203,7k shlédnutí. Zřejmě je to součet shlédnutí každé fotky, protože album Rataje má ''jen'' 5000 views. I tak dobrej pocit :).
@DEU (12.04.2019 22:41): Nebude kvůli časový náročnosti, ač ho tam Vávra prý vždycky chtěl. Nechtějí to dávat externímu studiu a na inhouse není prostor. Lepší žádnej dabing než špatnej dabing jenom aby byl. Nebo tak nějak jsem to slyšel.
@Walome (12.04.2019 21:50): pes v posledním DLC je, už ho i ukazovali snad na PAXu.

@DEU (12.04.2019 21:59): většinou jim lidi vytýkaj že jsou krátký vzhledem k ceně, jinak ok. Ještě ten Hans Capon tam měl ošklivej bug kvůli kterýmu byl ještě dvakrát kratší, ale to bylo opravený.
@Walome (12.04.2019 21:50): Momentalne jsou na Steamu ve sleve nasledujici 4 DLC:

Treasure of the Past - 4.65
From the Ashes - 8.99
Band of Bastards - 8.99
The Armorous Adventures of Bold Sir Hans Capon - 8.99

Jde o kanadske dolary, takze pro prepocet na ceske koruny je nutne nasobit cca 17. Zarazi me ale hodnoceni, kde prvni je 77%, ale dale jiz pomerne nizke 63, 41 a 70. Jaka jsou ona DLC?

@Gordon (12.04.2019 21:59): Fajn, BF fanboye beru zpet. Dal jsi tomu dokonce jeste o 10% mene nez ja. Vadi ti tahani politiky do hry? Mne take a mimo jine i proto jsem se vykaslal na hrani vetsiny AAA her (nejen Battlefieldu). Bludy typu SJW? Ja bych si nejprve zjistil, o cem SJW je a az pote o tom neco psal. Takovy maly priklad - ziji v Kanade a tady si musis i davat pozor, abys nahodou nekoho neurazil i obycejnym vtipkem. Ten clovek by te totiz mohl zazalovat, ze ses ho dotknul. Dal to neminim resit. HOWG
@DEU (12.04.2019 21:47): podle me to dlc bude proste jen za holku, coz je takova ulitba puvodnimu kickstarter slibu, ze bude mozne hrat za zenu. A podle twitteru je MOZNA ve hre i pes.

No kazdy dlc po 10 euro... ale asi uz budou nejaky slevy... tezko rict, par jouro mozna.
@Walome (12.04.2019 21:12): Asi BF fanboy, ktery neprenesl moji kritiku hry a, priznam se, i celkem prehnane rypani v diskuzi na ucet teto "hry". Mimochodem, koupil jsem to na G2A snad za 22€ a verim, ze dokup DLC bude i tak levnejsi.

@Gordon (21:02): Jenze ja, zadnou SJW agitku neprovadim, ja jsem naopak proti ni. Samozrejme, ze to Dan vsechno neoddrel sam. Ona mi v tom prispevku vypadla tri slova "a jeho tym", protoze jsem behem psani resil neco po telefonu. A pokud vyjde DLC prospikovane nejakym neolevicovym narativem, pak ho rozhodne kupovat nebudu. A na ten obraz jsem zvedavy...
@DEU (12.04.2019 20:55): Už začínám být jedovatý na tvoji SJW agitku, z BFV kde seš jak kolovrátek to přeneseš i sem. Že ty ještě nevíš že v DLC womans lot budeš za terezu sekat kumány? A teď se podrž, na obrazu v kostele byl svatý můž tmavší pleti!

Jinak je jasné že Dan to celý odřel sám, celý to napsal, vymodeloval a vydal... cywe, dělalo to spousty lidí...
Tak jsem to po vice nez roce od vydani koupil a prvni dojmy jsou vic nez pozitivni. O Danu Vavrovi bylo receno hodne a muzeme si o nem myslet ledacos. Hovori za neho ale vysledky a ty jsou ve srovnani s ostatnimi AAA tituly dechberouci. Hra je historicky presna, autenticka a neni prospikovana zadnou pitomou SJW agendou. Nemam odehrano tolik, abych mohl hodnotit bugy hry. Jedina, ale pro me dost velka kanka, je absence ceskeho dabingu. Za jeho vydani jsem ochotny si i priplatit.