Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kao The Kangaroo 3: Mystery of Volcano

Kao The Kangaroo 3: Tajemství Sopky

70
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > 3D adventura
dětská > adventura pro děti
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
02.12.2005 PC
Vývojáři:
Tate Interactive
V pokračování akční adventury Kao the Kangaroo: Round 2 se znovu setkáme s klokanem Kaem, který již od našeho prvního setkání o něco povyrostl. Už nadále ani příliš nepřipomíná boxera, svým novým vzhledem vypadá spíše jako Indiana Jones v boxerských rukavicích.

Společně s klokánkem si projdeme téměř všechna místa tajuplného ostrova pelikánů a potkáme řadu neobyčejných tvorů. Příběhem nás bude doprovázet již známá včela, ale také nová postava (poněkud schizofrenního) pelikáního šamana. Celý příběh je tentokrát oblečen do „tajemnějšího“ hávu, než jeho předchůdci, ale stále nepřichází o svou roztomilost. Narozdíl od minulých dílů, kde se bojovalo proti zlému lovci, je zde hlavní premisou záchrana Kaova přítele.

Největší změnou od minulých dílů je celá koncepce světa. Již jej netvoří lineární posloupnost úrovní, ale variace na otevřený svět, jež umožňuje bez loadingu vrátit se do již splněných úrovní (například kvůli bonusovým předmětům).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.