@Artran (21.01.2022 22:14): Právě že mi chybí jen poslední mise, ale schválně jsem ji odkládal a jen tak se toulal, designoval návdady... a přesně ten samý efekt nastal před pár hodinami, kdy jsem to zapnul, abych tedy doklepnul story, a už zase nahazuji uprostřed neznáma :)
@Josef (21.01.2022 21:30): Aha, já si říkal, proč ten achiev nemáš, ale myslel jsem, že to bude bug, vzhledem k tomu, že máš jiné náročné (a naloveno vice ryb). To dohraj, když se na to zaměříš, tak to jde rychle :-) Navíc se ti pak odemknou další výzvy a právě ta rybářská "fame". Zábavný je mj. také quest lovce pokladů.
@Artran (21.01.2022 00:13): Já vlastně hlavní příběh nedokončil:) Odvedlo mě od něj prozkoumávání náhodných jezer, objevování nových druhů apod. Musím se k tomu zase vrátit :)
@Josef (20.01.2022 16:41): Díky :) Nebylo to nakonec tak těžké, jak jsem myslel. Možná pomohlo, že jsem ho chytal před tím, než se Conflux zaplnil dalšími rybami. Jednou mi přetrhl vlasec, ale napodruhé jsem ho dal. Jinak jsem zrovna dohrál hlavní příběh. Rád bych ještě splnil achievement za chycení 20lb "macka" :). Aktuálně největší mám cca 19.5lb. Jo a podle IFS jsem rybář 2 úrovně. Na jaké úrovni jsi skončil?