Pribeh se mi libil, cela hra, jen ke konci uz to byl stereotyp kvuli openworldu, ale tim trpim posledni dobou u vsech openworld her. A jak pises vic her zaraz bych hrat nemohl. Asi jako číst zároveň víc knížek.
Zvláštní, že tohle se mi tak dobře hraje, když s Killzone 2 jsem měl takové problémy. Asi tím TPS zpracováním. Každopádně zatím odemykám furt jen nové oblasti, abych neměl ten respawn feťáků a celkem mě to baví. Občas dám nějakou novou misi, ale na dohrání zatím nějak nespěchám.

Přemýšlím, zda to dát v kombinaci s The Last of Us nebo si na tu druhou hru vymezit vlastní prostor. Ale věřím, že u obou her se budu dobře bavit.
Ani jsem pořádně nevěděl, co kupuji, ale vím, že jsem o tom kdysi dost slyšel, tak jsem ze srandy koupil oba díly a je to i docela dost chytlavé. Tak trochu takové arkádové GTA, takže více směrem k sérii Just Cause. Ale tohle mě baví trochu více, protože se to drží více při zemi a je to takové sci-fi. Nevím, nějak tím zasazením se mi to líbí více. Tak jsem zvědavý, zda si to udrží tempo nebo to začne být stereotypní. Ale jinak mě to příjemně překvapilo. Čekal jsem, že Killzone mě bude bavit a tohle odsoudím. Kupodivu Killzone neumím hrát a tohle mi jde a ještě je to i zábavné :-D

EDIT: Podle popisku se ztotožňuji, že to má blíže k Prototype.