Dohráno za kladného hrdinu, takže žádný infamous :-) Ale i tak je to ten správný konec, co jsem se díval na Second Son, kterého si asi teď koupím. Co se dívám na gameplaye, tak už to působí jinak a graficky je to luxusní.

Infamous mě oba první díly celkem bavily a dvojka mi přišla sympatičtější jak příběhem, tak i prostředím a uvažoval jsem nadhodit ještě těch 10%. Ale pořád mi to přišlo trochu takové stereotypní, že zabírám území a na střídačku plním hlavní questy a hrál jsem to spíše jako takovou oddechovku a bavilo mě to, ale nějak extra mě to k židli nepřikovalo.

Od Second Son čekám trochu něco více a gameplay videa na mě působí lépe. Snad jen protagonista původních dvou dílů na mě působí lépe, ale ještě se uvidí, jak na tom bude Second Son u mě celkově.

Takže asi jdu do Uncharted: Lost Legacy, Monster Hunter a Infamous: Second Son. To by mi mohlo na ten měsíc vystačit. Pak asi koupím menší televizi a dojedu něco staršího na té trojce. God of War první dva díly a ještě cosik bych plánoval.
Hraji to teď na monitoru a se čtyřkovým ovladačem. Rozhodně to vypadá lépe než na 138 cm velké televizi, protože ta stará generace nepodporuje zrovna vysoké rozlišení u her. Nebo lépe řečeno ty hry ho nemají. Zkoušel jsem i chvíli na trojkovém, ale rozdíly moc nevidím, což mě udivuje, protože u stříleček jsem rozdíl pocítil hned. Možná jsem se s tím jenom tak dobře naučil nebo je tahle hra výjimka. Nevím.

Ale tak baví mě to. Prostředí mi přijde hezčí než v jedničce nebo více sympatické, protože je to trochu jižněji. Grafika není špatná, i když už jsem tak nějak zvyklý hrát nové hry na PC a PS4 Pro, tak to neohromí.

A zbytek klasika je v prvním díle. Po čase asi nastoupí stereotyp.

Jen si asi budu muset koupit nějakou menší televizi, bo to nechci mít na monitoru, který slouží pro počítač a teď mám na stole snad všechno od myši, přes klávesnici, oba ovladače pro každou generaci až po samotnou konzoli. Bordel jak cip.
[přesunuto z komentářů]

Tuto hru doslova miluju! Za její úžasný příběh, super grafiku, super schopnosti a rozhodnutí která z vás dělají hrdinu nebo INFAMOUS! Pro mě 10 z 10!!!!