Už když jsem to hrál já (~2 měsíce nazpět), ten link na ofic. stránkách byl nefunkční.
Pooky: Je to těžké, chce to cvik, hlavně když to musíš udělat dvakrát v jednom pokusu :-D
Psyx: To jsem zkoušel, ale odrazil jsem se jen jednou a ne do lávy.... to je těžký =D :-(
Pooky: Místo střelení do terče, se můžeš "odrazit" od té nestvůry, ta tě vykopne na tu horní plošinku.
Psyx: A jak se hned dostaneš k "lava suit" .. vždyť vždy musíš ten most povolit....
Že si to ty :-) Speed, Lava suit, Super punch, Neomezené skoky.
Pooky: No stačí jen zkoušet. A fakt to chceš vědět? Akorát se tím připravíš o možnost mě trumfnout :-)
Psyx: Sakryš, jak si dal takovej čas? =) Brr...co si vzal za bonusy? :-O
Psyx: Jo 31:80. Já to nespočítal blbě, jenom jsem zapomněl jestli zbývající čas byl 20 nebo 80, totálně jsem zblbnul :-D
Dal, díky, takových pařbiček více. Už jsem na ní koukal při prohlídce Score DVD, ale až zdejší výzva mě přinutila stáhnout :-)
Pivo: Ty počty, ty počty, máš pravdu, mám 31:80 :-D Už taky blbnu :-)
Tak toto je hustá hard-core řezbička. Kdo to udělá je fakt borec. Udělal jsem to nakonec za cca 51s, ale dalo mi to zabrat asi 20minut =)