Příjemná puzzle hra ve stylu Jamese Bonda. Už úvodní titulky s pěknou znělkou ukázaly, že nepůjde o žádný amatérský počin. Popravdě sledovat takhle zpracované úvodní titulky ve virtuální realitě je zážitek sám o sobě.

Celá hra se nese od začátku do konce ve filmovém a dobrodružném duchu. O to víc mě zamrzelo, že po vyřešení puzzlu jsem se okamžitě přesouval na řešení další. Hra si vysloveně říkala o akční pasáže. Ty by jako oddechovka po náročných puzzlech přišly totiž nesmírně vhod. Tak nějak jsem je i přirozeně čekal. Zejména u první hádanky se dostavilo poměrně velké vystřízlivění. Měl jsem za úkol dostat se z nákladového prostoru letadla ven s autem vybaveným padákem. Poté, co jsem deaktivoval důmyslný alarm v autě, otevřel jsem si šampaňské z minibaru, zapálil si doutník, prohlídnul instruktážní manuály, otevřel plošinu nákladového prostoru letadla, nastartoval a konečně se rozjel ven, přišel konec mise a přesun do chemické laboratoře na další hádanku.

Hádanky byly opravdu zajímavé, vtipné a lámat si s nimi hlavu ve virtuální realitě byla zábava. Neumím si představit řešit je pouze s gamepadem a na běžné obrazovce bez headsetu a pohybového ovladače. Dost nepříjemná byla ovšem nutnost celý scénář opakovat znovu, pokud v průběhu řešení puzzlu uděláte nevratnou chybu, kterých je bohužel na každém kroku celkem požehnaně.

I přesto jde ale o skvělou zábavou na jedno odpoledne, pokud venku zrovna prší, vypadnul vám odpolední program nebo máte jen chuť na únikovku ve virtuální realitě.

Pro: stylová bondovská jednohubka s pěknými hádankami

Proti: bez akčnějších pasážích nebo návaznosti, opakování hádanek po každé chybě