Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hugo: The Quest for the Sunstones

Hugo : Hledání slunečních kamenů

75
2 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > akce pro děti *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
11.03.2000 PCPS1
Vývojáři:
ITE Media
Hugo: Hledání slunečních kamenů je jednou z mnoha her ze série o trollu Hugovi, který podniká různá dobrodružství. Jedná se ovšem o první díl série, který vyšel ve 3D.

Zlá čarodějnice Scylla přiměla Dona Kroka, aby zablokoval vrchol sopky obrovským balvanem. Poblíž sopky v džungli ale žijí Kikuriané, jejichž spokojené životy jsou kvůli blížícímu se výbuchu v ohrožení. Pokud nepřijdou na nějaké řešení, hrozí jim jistá smrt. V starých knihách nacházejí řešení v podobě tří slunečních kamenů, které když se umístí správně a zasvítí na ně slunce, vytvoří společně mocný paprsek, který zničí balvan na vrcholu sopky. Úkol najít kameny padl na trolla Huga, který se vydává na úžasné dobrodružství.

Po stránce hratelnosti jde o 3D plošinovku, jež nabízí hned několik různorodých levelů, kde na vás čeká spousta nepřátel, pastí, překážek a diamantů, které po cestě sbíráte. Jako zbraň Hugo používá bič, stejně jako známý archeolog Indiana Jones.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.