K Homefront som sa dostal až v roku 2017 (v rámci Hernej Výzvy) keďže mi v steam knižnici ležala už nejakú dobu. Hra ma síce nenadchla tak ako som si myslel, ale môže za to pravdepodobne jej vek. Príbeh je veľmi kratučký, za to veľmi dobre podaný. Alternatívna realita je rovnako dobre spracovaná a premyslená. Ocenil by som dlhšiu dejovú linku - tú som totižto prešiel za 4 hodiny (možno menej). Taktiež vyváženie náročnosti, nakoľko niektoré pasáže boli náročné, iné brnkačka. Celkovo som s Homefront spokojný a zahral by som si túto hru ešte raz.

Pro: Príbeh, atmosféra

Proti: dĺžka hry, niekedy až moc arkáda

Homefront na mě působí jako sirotek s obrovským vnitřním nadáním, jenž má tu smůlu, že se o něj nemůže s nikým podělit. Zajímavý námět, tvůrci stojící za kvalitním Frontlines: Fuel of War a především vydatná mediální nálož. Všechno mě tak smetlo, že jsem si to prostě pořídil. Rovnou se přiznám, že podobnou chybu už asi nikdy neudělám a předem si vše rozmyslím, než do nečeho podobného bez rozmyslu skočím.

Úvodní video působí uvěřitelně a hlavně přesvědčivě - jednoduše Vás tak hodí do příběhu, který je silně (čti SILNĚ) nevyužtitý. Nabírá na otáčkách až v závěru, který přijde opravdu velmi brzy. Nevěřil jsem, ale když jsem opravdu v tom nejlepším dostal za odměnu titulky, cítil jsem se při nejmenším nas*aně. Ale to už je dneska bohužel taková móda, je zbytečné se jí divit! A ve své podstatě mi ani nevadí kopírování jiných titulů, jako prachbídnost vydavatele prodávat takový polotovar. Pokud opravdu nestojíte o novou hru, kterou by jste hráli po internetu, nemá cenu za ni v současné době vyplajznout takovejch kováků. Pokud pro Vás nový multiplayer znamená hodně, přičtěte si tak 10%. A až hra bude v edici Top Speller jdetě po ní!

Pro: námět, pár nápadů,

Proti: kolegové ve zbrani, zvuky a chování zbraní, KRÁTKOST, nevyužitý potenciál,

Od této hry jste si mohli myslet divy jak je úžasná a brutální a vývojáři si mysleli že to bude její velké +. Zkrátka velmi očekávaná hra která zklamala. Multiplayer nestojí za nic. Ovšem se tato hra musí o pochválit grafikou a lehce depresivním příběhem který ale zase nestojí za slzu v očku :) 2/5
-7 +2 −9