Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Holy Avatar vs. Maidens of the Dead

30
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
11.10.2012 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.silentdreams.de/german/holy-ava…
Zpovzdálí idylický Svatý ostrov kdesi v Karibiku koupí polobůh Holy Avatar a hodlá zde trávit zaslouženou dovolenou po mnoha předchozích a vysilujících dobrodružstvích. Čeká ho však nehezký pohled. Děsivě znetvořená těla mrtvých dívek se povalují po pláži i cestou do středu ostrova. Hrdina se svými průvodci se vydává zjistit původ neznámé katastrofy. To však ještě netuší, že neštěstí změnilo panny, které obývají ostrov, do podoby nemrtvých zombie. Jaká další nebezpečí na našeho hrdinu číhají?

Akční RPG vás společně s Holy Avatarem přenese do univerza Grotesque Tactics a předkládá vám ironický příběh, který paroduje celou řadu známých filmů i počítačových her. Zde společně s hrdinou a jeho průvodci odkryjete tajemství, které obestírá ostrov. Hlavní příběhovou linku doplňuje množství vedlejších questů. Souboje a šarvátky, jež vás provázejí celou hrou, probíhají tahovým způsobem.

Hraní lze nastavit v několika stupních obtížnosti. Vývojáři využili nový přístup k optice a použili pevnou kameru s možností zoomování a posunem po mapě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.