Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hitogata Happa

15.06.2010
03.08.2010
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Je rok 1757 a Genoremasodyho říše ovládla celé Východní Prusko díky obří armádě a neznámé technologii. Vypalují města do základů, ničí zemi a zabíjejí mnoho nevinných lidí. O svou rodinu v této válce přišla i Rosa Christopher, poté však potkala zvláštní dívvku jménem Kreutzer a její kouzelné panenky. Společně se rozhodly zničit Genoremasodyho impérium...

Hitogata Happa je japonská arkádová vertikální střílečka, ve které na vás čeká šest levelů intenzivní akce a na konci každého z nich obtížný boss. K dispozici je osm herních postav, každá s různými schopnostmi a další 4 se dají odemknout v průběhu hry. Obdobně je možné odemknout bonusové mise. V průběhu hry se musíte vypořádat samozřejmě se spoustu nepřátel a cestou sbírat drahokamy. Zajímavým prvkem hry je speciální funkce, po jejímž nabití se vaše panenka změní ve smrtící bombu a kontakt s nepřítelem je v tu chvíli smrtelný - ne pro vás, ale pro něj.

Hra Hitogata Happ vyšla v kolekci tří her Gundemonium Collection, jejímž autorem je nezávislé japonské studio Platine Dispositif, a anglickou verzi hry mělo na starosti studio Rockin' Android.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.