Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nové anime dokoukáno. 07th se zase docela úspěšně povedlo všem lhát, když to prezentovali jako remake a ono se ve skutečnosti jedná o pokračování.

Zároveň oznámena druhá sezóna Higurashi no Naku Koro ni Sotsu.
@Drolin (26.08.2018 08:56): Doki Doki Literature Club! > Higurashi bla bla prakticky ve všem, od nápadu přes kvalitu textu, grafiku a hudbu až po interaktivitu. Tohle je jen odklikávání nudného textu, nějak jsem nepochopil proč po první kapitole najednou zase všichni žijí. Kdyby tam dali možnost volby a řádně to proškrtali tak by to mohlo být víc. Kupovat to, tak si vytrhám všechny vlasy. A normálně bych to nehodnotil, ale Higurashi má to štěstí, že jsem mu věnoval hodiny a je v šedých. Tak jsem mu cítil potřebu na DH pomoci:)
@Drolin (11.12.2013 00:59): Dalo to zabrat :)

Použil jsem jen sprity, fotografické pozadí dodává lepší atmosféru. Font jsem neřešil a hudba mi nevadila.

V anime mi vadil dětinský vzhled většiny postav, navíc VN jde více do hloubky a některé scény vyznívají úplně jinak, tedy lépe (napadá mě třeba scény, kdy se Rena omlouvá v dešti před Keichiho domem nebo když Rika poprvé promluví na Akasaku jako Bernkastel). Dabing je, bohužel, jen na první epizodu.
@Solidor (komentář): Gratulace k dokončení :).

A ty jsi neaplikoval patche na podobu spritů a backgroundů, plus ty upravující hudbu a font?

Jinak já chtěl nejdříve VN také přečíst, ale anime bylo natolik kvalitní, že jsem ho během dvou týdnů zhlédl a pak se motivace číst to již viděné trochu ztratila. Mimo toho, velmi podstatný dabing z PS2 jsem zatím nenašel.