Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hero Siege

2013
18.12.2013
57
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hero Siege je z ptačího pohledu viděné akční RPG obohacené o rogue-like prvky (náhodné generovaní levelů či hardcore mód). Na dobrodružství čítající 4 kapitoly si můžete zvolit jednu ze sedmi hratelných postav. Jakmile zvolíte svého šampióna, hra vás vhodí doprostřed arénovité úrovně, kde budete čelit nepřátelům chrlícím se z postranních bran. Po každých šesti vlnách agresorů se dočkáte bosse a změny prostředí. Smrt vašeho hrdiny znamená ztrátu většiny nalezených předmětů a progresu v aktuální kapitole.

Hero Siege obsahuje kooperativní multiplayer na jednom počítači. Online multiplayer přidává až rozšíření s podtitulem The Karp of Doom.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 20
Vybral jsem si postavu (Nomáda), vstoupil jsem do Aktu I, zemřel jsem do 10 sekund. Obživnul jsem, šel jsem do Aktu I, zemřel jsem do 10 sekund. Napotřetí se mi podařilo uniknout portálem, téměř mrtvý. Začal jsem hledat léčitele ve městě, nikdo nikde. Hledal jsem obchodníka, co by mi prodal léčivé lektvary, nikdo nikde. Šel jsem zpět do Aktu I, zemřel jsem. Po dalších 15 minutách umírání jsem přišel na to, že na zabíjení nepřátel musím používat pasti, protože na férovku zvládnu jen dva až tři. Bohužel jsou často rychlejší než vy. Navzdory všemu jsem se dopracoval na 5. úroveň. Pak mi došel život, zemřel jsem. Co je sakra principem hry? Vypadá to na ořezanou verzi Diabla, ale extrémně obtížná, bez příběhu, bez obchodů, bez nápověd jak hrát a co dělat, prostě nic. Šel jsem na web najít nějaký tutoriál pro zelenáče, protože hra viditelně nedokáže vysvětlit sama sebe, a nenašel jsem vůbec nic. Vzdal jsem to, tohle nevypadá na kvalitní trávení času.

Celkové hodnocení: Špatná

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2015 v angličtině na Steamu).
+5
  • PC 50
Na pár hodin dobrý: svižná akce se slušnou 2D grafikou, pro mě zajímavé postavy, zavzpomínal jsem na Diablo a taky to má koop u jednoho počítače. Jenže s narůstajícími hodinami jsem pochopil, jak osekané a nevybalancované Hero Siege je. Vývojáři se každou chvíli snaží hru updatovat, ale připomíná to kočku, co se snaží zahrabat čerstvé hovno na koberci, ať tou packou hrabe sebevehementněji, její prezent se v čokoládu nepromění.
+4