Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hero Siege

52
7 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
18.12.2013 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20120721234500…
Hero Siege je z ptačího pohledu viděné akční RPG obohacené o rogue-like prvky (náhodné generovaní levelů či hardcore mód). Na dobrodružství čítající 4 kapitoly si můžete zvolit jednu ze sedmi hratelných postav. Jakmile zvolíte svého šampióna, hra vás vhodí doprostřed arénovité úrovně, kde budete čelit nepřátelům chrlícím se z postranních bran. Po každých šesti vlnách agresorů se dočkáte bosse a změny prostředí. Smrt vašeho hrdiny znamená ztrátu většiny nalezených předmětů a progresu v aktuální kapitole.

Hero Siege obsahuje kooperativní multiplayer na jednom počítači. Online multiplayer přidává až rozšíření s podtitulem The Karp of Doom.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Na pár hodin dobrý: svižná akce se slušnou 2D grafikou, pro mě zajímavé postavy, zavzpomínal jsem na Diablo a taky to má koop u jednoho počítače. Jenže s narůstajícími hodinami jsem pochopil, jak osekané a nevybalancované Hero Siege je. Vývojáři se každou chvíli snaží hru updatovat, ale připomíná to kočku, co se snaží zahrabat čerstvé hovno na koberci, ať tou packou hrabe sebevehementněji, její prezent se v čokoládu nepromění.
+4