[neexistující komentář]: trojka je krok vedle, i ten příběh je proti minulým dost slabej :/
@leebigh (05.06.2019 06:29): Jo to s tim stanem je lepsi, jenze to tu hru nedela :) Pribeh je tragickej, ten dvojitej klik fest, umocnenej tema "animacema"... neco neskutecnyho. Ja nemel motivaci, proc tu hru vlastne hraju. Dohral jsem to jen proto, ze jsem dojel ty minule dva dily.

Pritom by ta hra mohla bejt fakt super. Bejt to realnejsi, temny, malinko upravit mechaniky hry, aby to nebyla jen blba klikacka bez jakekoliv vule. Potencional by to mohlo mit fakt velkej. Kdyz po trech letech panove dodali tohle.... no tak to pardon. To ze to ma grafiku, ktera se mi libi, nepomuze tomu abych dal vic jak 20, protoze je uplne stejna jako minule a co je fajn poprve, neni uz tak fajn potreti... :)
Teeda je to tragedie.. dohraju to, ale se skripenim zubu. A asi k tomu napisu i komentar, protoze tohle je teda strasnej kvalitativni sesup, oproti predchozim dilum. Ono ani ty prvni dva nejsou kdovi jaka labuz, ale hralo se to prima. Zatim to vidim na 15-30 % :(
@leebigh (komentář): Pokud se nepletu, tak jednička se hrála především loni v kategorii slovenských her, ale první herní výzva byla v roce 2016. Jinak pěkný komentář.
@Bodkin (09.09.2018 14:56): @leebigh (09.09.2018 17:03): Ten konec byl opravdu mega vopruz, ale nemohu zastírat, že na začátku ta hra chytla. Není na ní nic chytrého, dobře vymyšleného, je to grind zleva i zprava, ale přesto jsem pořád sbíral a zabíjel respawnující se krysy, bobule, houby a vejce. Ke konci to přestalo bavit asi proto, že už nebylo kam dál se posouvat a celé to zamrzlo na jednom bodě.

Docela mě překvapuje, že ta hra není váhradně pro mobily s progressem uzamčeným za promadou chechtáků, ten design si o to přímo řiká :)
@leebigh (09.09.2018 09:42): Já mám za sebou cca. 2 hodiny hraní a docela fajn :) Zatím pozoruju to, co jsem vzhledem k předchozím dílům víceméně čekal. Žádný zázrak se nekoná, ale hra zároveň neurazí a je (alespoň na začátku) docela chytlavá.
Tak to mám taky za sebou, když jsem se tak zprvu díval na achievementy, tak jsem si myslel že to bude tvrdý grind a vykašlu se na ně, ale ony naskákaly po chvíli skoro samy :-)
@rikuhahl (komentář): Pěkný komentář. Taky se řadím mezi ty, kteří si jedničku i dvojku oblíbili.

Vidím to asi tak, že někdy za dlouhých zimních večerů se na to vrhnu :)
@Kwoky (04.09.2018 21:41): jupí, aspoň někoho jsem neodradil. Byl bych nerad aby tvůrci kvůli mně skončili na pracáku :)

Teď jsem schválně koukal na recenze na steamu a lidi to tam viděj celkem stejně.
@rikuhahl (komentář): Dík za komentář, tohle tedy kupovat nebudu. Docela mě to mrzí, dvojku jsem bral hned a byla skvělá, tady mi vadí nejvíc ten respawn. Pixelhunting kvůli achivum byl imo to nejzábavnější na sérii. Počkám na dolarový bundle no.
@Bodkin (04.09.2018 12:44): Zdá se mi vyladěnější z hlediska komfortu - jídlo si můžeš připravovat v táboře, aniž bys musel hledat někde hospodu nebo prodejce. I nakupovat se dá z mapy kliknutím na ikonu příslušného podniku. To v prvním díle nebylo, a ve druhém myslím taky ne.
@Karasman (01.09.2018 09:35): Jo, seděl a klikal jsem u toho do čtyř do rána. Ono jak ti dají alchymii a spol, tak už tyhle pěněžní rejdy odpadají, už jen sbíráš kytky, takže ten grind se změní na o něco míň opruznější. Teď běhám pořád dokola a sháním železo.
@Can (31.08.2018 21:37): Sorry.

Já předchozí díly taky nehrál, ale z těch řečí tady mi přišlo, že to stojí za vyzkoušení. A na jednu stranu mě to i baví, ta explorace a klikání na všechno atp je docela zábava a člověka sere jen ta malá stamina... jeden spánek dá 10 staminy což je 2x králík a 1x krysa. Takže Střelba, střelba, meč, spát, střelba, střelba, meč, spát, spát, meč, meč, meč, meč, meč...

Jenže pak člověk potká velkou krysu a na tu už meč a 4 staminy nestačí, člověk musí koupit health potion. Pak potká hada a potřebuje k tomu štít a 6 staminy. Pak potká jedovatýho hada a k tomu štítu potřebuje ještě protijed. (Když se necháš kousnout hadem, když máš štít a meč, tudíž máš veškerou převahu, tak jsi idiot a zasloužíš si tu otravu). Takže jsem se rozhodl jít dál, což znamenalo probít se přes 2 patra jeskyní. Každý nepřítel potřebuje 1 health potion. Jeden stojí 30 stříbrných. Nakoupím tunu a u posledního mi praskne meč, což je 100 v prdeli. Jsem na mizině, vylezu ven a zase enemák na healtpotion. 30 nemám, takže jdu obcházet všechny odemknuté mapy, všechno sbírám a všechno lovím, abych to mohl prodat a koupit si za to health potion a louč, abych se zase mohl pohnout dál. A takhle furt dál dokola.

Abych zabil zombie, tak potřebuju warhammer a mana potion. A to ani neumím kouzlit, ale musím vyhodit 40 penízů za modrý lektvar, abych zabil zombie a pohnul se dál v jeskyni. A pak je tam specielní zombie, která chce health i mana potion! A tak furt dál a dokola.
@Fritol (23.08.2018 16:52): Tak fajn ;) Ona i dvojka měla pár změn, i když většinou kosmetickejch. Štve mě, že v den vydání a i po něm nemám čas, u týhle hry bych byl rád mezi prvníma hrajícíma. Zkusim to ale do výzvy na jeden zátah, tak snad to nebude mít více jak 10 hodin :D
Jsem se vrátil z dovolený a chtěl tuhle hru přidat na DH, takže jsem byl trochu zklamanej, že už tu je. Na druhou stranu bych asi tak dobrej popisek nevytvořil, takže nakonec děkuju Gunáre :) Pokusim se hru koupit a dohrát co nejdřív po vydání, snad nebude stát moc přes 10€.
Omg, it's back! :)

Doufám, že tam budou nějaké novinky oproti předchozímu dílu.