Herald: An Interactive Period Drama - Book II: A Tale of Two Daughters

Herald: An Interactive Period Drama - A Tale of Two Daughters

22.02.2017

rozšíření

Druhou část čtyřdílné výpravné adventury – Herald: An Interactive Period Drama – z pera holandského studia Wispfire dostává hráč k dispozici pod názvem – A Tale of Two Daughters. Dobrodružství na všech rovnoběžkách pokračuje tam, kde jsme minule skončili a přivádí na scénu staré známé postavy i nové tváře (mj. senátora Louise Mortona a Lady Tabathu Veazie).

Ian Douglas se postaral o pořádný šok i hodně nepříjemné chvilky. Členové plnoplachetníku HLV Herald jsou znepokojeni, udiven je také ústřední hrdina Devan Rensburg, míšenec snědé pleti, jenž se zabývá myšlenkou poznat své biologické rodiče. Co to do Iana vjelo? Vždyť je to jindy takový slušný, nepříliš komunikativní chlapec.

2nd Officer Aaron Ludlow, který svoje emoce ukrývá za masku přetvářky, přestává důvěřovat ostatním, trn sváru se objevuje i mezi posádkou a velitelskou kabinou. Příběh dostává zřetelnější rysy a děj nabírá dlouho očekávaný spád. Vytvářejí se první sympatie a antipatie. Na světlo vyplouvá mnoho traumat, nesplněných snů i tajemství...