Na Her Story jsem narazil nedlouho po vydání a ihned mne uchvátila svou unikátní hratelností, trvalo však ještě pár let než jsem se dostal k tomu si ji pořídit a bohužel pak ještě trestuhodně mnoho dalších roků než jsem se konečně dostal k tomu si ji zahrát. Za celou tu dobu se nejednou změnili mé herní preference a kdybych se do této hry býval pustil někdy pár let zpátky dost možná bych ji zas odložil jako nudnou a nezajímavou. Ale zájem o kuriozitní věci se mi v poslední době zase vrátil a tak když jsem hledal něco kratšího na jeden, dva večery můj pohled velmi rychle padl právě na Her Story.

Hra vám neřekne sama od sebe vůbec nic. Po spuštění jste rovnou vrženi do policejní databáze s prvním vyhledaným slovem a od této chvíle je každý sám za sebe. Pokud chcete návod jak s databází pracovat nebo lehký úvod do příběhu musíte se podívat do textových souborů na virtuální ploše. A pak už na vás čeká jen další a další zkoušení nových slov a frází v databázi. Ze začátku jde odhalování nových klipů velmi snadno, ale jejich pořadí je většinou tak náhodné, že vám vůbec nic neřeknou. Postupem času se vám ale v hlavě začne skládat celý příběh o jednom policejním případu a podezřelé osobě, kterou po celou dobu sledujete. Čím více dílků této skládanky budete mít, tím větší bude pocit úspěchu, když se vám podaří přijít na další slovo, které vám odhalí pár nových sekund záznamů.

Kontroverzním prvkem může být nedefinovanost celého zážitku. Můžete sledovat kolik klipů už se vám podařilo odhalit, ale jinak je vše na vás. Hra vám nikdy neřekne "Teď už víš všechno co potřebuješ" to musíte usoudit sami a dobrovolně se rozhodnout, že už celému příb2hu rozumíte a je na čase jít dál. To je navíc skvěle podpořeno tím že část klipů lze získat až po prvním odejití a odemčení náhodného přístupu.

Her Story tak určitě není pro každého, ale pokud vás zajímají nevšední herní zážitky tak ty zhruba tři hodiny, které u tohoto titulu strávíte určitě stojí za to.

Pro: Skládání příběhu, Herečka Viva Seifert

• Android 20
Her Story je velice zajímavě ztvárněný detektivní příběh. Probíráte se střípky videí z policejní databáze a snažíte si poskládat ucelený obrázek. Omezení při hledání v databázi se můžou zdát umělé, ale pomáhají vytvořit zajímavou herní mechaniku, která vás nutí přemýšlet o příběhu a vymýšlet ta správná klíčová slova, abyste našli ty správné videosekvence.

Velice oceňuji, jak se mi postupně měnil příběh pod rukama. Několikrát během těch pár hodin herní doby jsem měl pocit, že už přesně vím, co se stalo, a pak jsem našel střípek z výslechu, který mi to totálně rozbil a já začal uvažovat o výrazně zašmodrchanější verzi příběhu. Smekám před autorem hry, protože muselo dát enormní námahu vystavět hru tak, aby neodhalila vše podstatné hned ze začátku, ale naopak postupně odkrývala svá tajemství. Na rozdíl od lineárních her zde můžete hledat naprosto cokoliv, zjistit cokoliv kdykoliv, a každý hráč bude mít naprosto unikátní průchod. Muselo být velmi obtížné zajistit, aby měla většina hráčů rozumný postup hrou.

Vytknul bych, že k některým snímkům jsem se nebyl schopen dobrat hledáním správných klíčových slov, ale místo toho jsem se mi jistou část z nich podařilo vyřešit "na sílu" zadáváním základních sloves (have, get, come, atd) a podobných výrazů, a ono to občas vyhodilo ještě neviděnou scénu. Bylo to ale až ke konci hry, kdy už jsem zhlédl většinu záznamů, a snažil jsem se najít ty zbývající. V té době už jsem stejně znal většinu dostupného příběhu. Jelikož to je ale detektivní příběh, tak je těžké odhadnout, kdy už "víte dost", a snažil jsem se samozřejmě dohledat a zhlédnout vše. Na druhou stranu to asi dobře reprezentuje marnost snahy najít vše v obrovské databázi. Možná by to prostě jen nemělo reagovat ani na ty základní slovesa.

Trochu neuspokojivý byl konec, protože příběh nemá jednoznačné rozuzlení, takže si musíte domyslet i zásadní detaily a vytvořit si svoji variantu kompletního příběhu. Celkově to byl ovšem velice příjemný zážitek na jeden večer.

Ještě musím dát poznámku k verzi pro Android: Původně jsem začal hrát na Androidu, ale u každé druhé věty se mi nezobrazovaly titulky. To je u hry, u které závisí na každém slově, naprosto zásadní problém. Vzhledem k tomu, kolik lidí si na Androidu stěžuje (a dlouhodobě) na problémy s titulky (a dokonce i videem), jsem nebyl zdaleka osamocen. Android verzi tudíž hodnotím jako nepoužitelnou pro kohokoliv, kdo není rodilý mluvčí. Následně jsem se přesunul na hraní na PC, kde vše fungovalo správně.

Celkové hodnocení: Výborná (PC) / Špatná (Android)
Her Story je hodně specifická adventura od Sama Barlowa, která vyšla již před několika lety a setkala se s vesměs hodně pozitivní reakcí, kdy se jednotliví recenzenti předháněli v superlativech a vysokých bodových hodnoceních. I proto jsem šel do hraní této hry s velkým očekáváním, její kouzlo jsem však nedokázal objevit. Na následujících řádcích se pokusím zjistit "proč".

Sam Barlow se totiž rozhodl vyprávět příběh vraždy Simona Smithe pouze prostřednictvím sledování záznamů výslechů jedné osoby. Ve hře je sice rok 2015, ale výslechy probíhaly v polovině devadesátých let, čemuž odpovídají i staré technologie. Bohužel, větší část dokumentace k případu byla zničena a tak máme k dispozici jen nahrané výpovědi z výslechů na videích přehraných do digitální databáze z VHS kazet. Neznáme ani otázky vyšetřovatelů, ani chronologickou posloupnost jednotlivých videí.

Jak si tedy můžeme jednotlivá videa prohlídnout? Po spuštění hry se nalogujeme do starého počítačového systému Logic Database připomínajícím mix starých Windows 3.1 a Apple II, ve kterém se všechno odehrává. Kromě souborů read_me a malé minihry v odpadkovém koši máme k dispozici vyhledávací databázi s videi. Do vyhledávacího pole zadáme výraz (třeba "vražda") nebo spojení slov (třeba "vražda manžela") a systém vyhledá v systému všechna videa, která jsou s daným slovem nějak spojena. Protože byla tehdejší technika omezená, tak i když se k danému výrazu pojí více videí, zobrazí se nám pouze prvních pět. K ostatním se tak musíme propracovat přes jiná slova a nebo prostřednictvím podrobnějšího slovního spojení.

A v tom vlastně spočívá celá hra - prohlížet videa, poctivě je sledovat a ze slov i nonverbálních indicií hledat další slova, prostřednictvím kterých se vyhledají další videa. Ty je opět potřeba shlédnout, odvodit další slova a tak pořád dokola. Tohle je prakticky jedinou náplní celé hry. Prostřednictvím tohoto postupu je potřeba zjišťovat okolnosti samotné vraždy, ale také události a chování okolních osob. Kouzlo a problém zároveň je v nelinearitě, v jakém pořadí budou jednotlivá videa přehrávána a kdy se k jakým indiciím dostanete. Můžete mít štěstí a k závažným důkazům se dostat po pár minutách, můžete jít po slepé koleji a tápat několik desítek minut, než se k něčemu rozumnému doberete. K jednotlivým videím si můžete psát poznámky přímo do systému, je ale lepší si to psát rovnou na papír a mít tak přehled, co se kdy kde událo.

A právě tohle sbírání jednotlivých střípků a dávání celkového příběhu dohromady je věc, která vás musí zaujmout, protože hra nic jiného nenabízí. Pokud se to nepodaří jako u mě, tak vás tahle hra bavit nebude. Příběh jako takový je celkem zajímavý, má řadu dějových zvratů, ale už z logiky věci je hodně zamotaný a spousta věcí je v něm řečena jen náznakem případně se dá vykládat různými způsoby. To právě přináší samotnou chaotičnost, kdy je potřeba si v hlavě (či na papíře) pořád urovnávat získaná fakta a podle toho upravovat teorie, co se vlastně mohlo stát. Ne každý má dostatek představivosti (a nebo nervů) tohle všechno zvládnout.

Samotný příběh je napsán s velkou pečlivostí a je evidentní, že se autor při jeho psaní snažil myslet na každý sebemenší detail. Vše se odehrává prostřednictvím FMV videí, ve kterých se představuje jediná herečka - britská hudebnice a příležitostná herečka Viva Seifert. Na jejím výkonu stojí celá hra a tady se musí uznat, že se své role ujala skutečně na výbornou a předvedla velkou řádku uvěřitelných poloh i skutečně uvěřitelných emocí.

Jak již bylo několikrát naznačeno, celá hra je o sbírání střípků a informací z videí. Těch hra obsahuje celkem 272, na ploše imaginárního počítače je dokonce v jedné ze složek možné vidět abstraktní přehled, kolik videí již bylo shlédnuto. Hra svým způsobem má i nemá konec. V určitou dobu si hra usmyslí, že jste viděli již dostatek indicií a tak se s vámi spojí přes chit chat jiná osoba, která se vás zeptá, zda jste již pochopili, co se událo. Zde můžete zvolit ano, čímž se dostanete k závěrečným credits. Po nich však můžete pokračovat v prohlížení videí a třeba se vám podaří objevit ještě některé neshlédnuté, ze kterých se dozvíte informace, které nabourají vaši teorii, jak se všechno odehrálo.

Celý příběh je totiž pojatý tak, že vlastně nemá jasný konec. Všechno jsou ve finále ve své podstatě jen náznaky a je jen na samotném hráči, jak si které věci přebere a co z toho odvodí. Na internetu je pak možné najít velké množství názorů podrobně rozpitvávajících celý příběh (asi nejvíce mě zaujaly ty od Adriana Chmielarze a Emily Short). Sám se musím přiznat, že mě pročítání těchto teorií a sledování, co z předložených náznaků kdo dokáže vyčíst, bavilo mnohem víc, než "hraní" celé hry.

A v tom je největší problém Her Story. Celý její koncept spočívající jen v zadávání slov a sledování videí je příliš ubíjející a nezáživný, nic dalšího se po vás nechce. Když vás nedokáže zaujmout příběh (respektive jeho chaotický způsob jeho skládání), hru si příliš neužijete. Já jsem jedním z těch, kterého tento způsob vyprávění a získávání indicií nedokázal zaujmout. Možná jsem měl smůlu, že jsem volil špatná slova a šel po špatné linii a do celého příběhu jsem se příliš zamotal, možná nemám dostatek pozorovacích schopností, abych dokázal vypozorovat všechny potřebné indicie, možná nemám dostatek fantazie, abych to zvládl dát všechno dohromady.

Celkově vzato je Her Story unikátní hrou, u které se dá těžko odhadnout, zda se vám bude líbit či ne. Proto se neřiďte jen uvedenými číselnými hodnotami u této recenze nebo jakékoliv jiné, ale přečtěte si celý text a hru si vyzkoušejte. Dá se sehnat za pár babek a je dost možné, že vás dokáže uchvátit. Obzvlášť, když ke hře existuje podařená česká lokalizace.
Her Story je netradičně pojatá adventura. Nejedná se ani tak o klasickou adventuru, kde hráč plní nejrůznější úkoly, ale pouze o prohlížení policejních záznamů z výslechu svědkyně. Záznamy jsou hrané, hra je tedy spíše interaktivním filmem. Našim úkolem je vhodným dotazováním se pomocí klíčových slov zobrazit co nejvíce útržků z výslechu a rozkrýt příběh ohledně vraždy.
+ Zajímavá hratelnost
+ Dobrý příběh
+ Skvělý výkon herečky
+- Princip hry je na jednu stranu super, na stranu druhou je dost náročné si dát všechny střípky dohromady. Naštěstí existuje způsob, jak si bez větší námahy přehrát výslechy chronologicky a podívat se na příběh z celistvého pohledu.
- Trochu mi vadilo, že když hra nabízí možnost si uložit některé záznamy na pozdější snadné přehrání, tak v případě ztráty této potřeby nelze daný záznam ze seznamu zase odstranit (nebo jsem nepřišel jak na to).

Hra je určitě zajímavá a můžu ji jen doporučit.

Pro: Hratelnost, Příběh, Herecký výkon

➤Her Story je ďalšia a posledná hra, ku ktorej som sa dostal vďaka Drektovej výzve. Nestala sa najlepšou, ale našťastie ani najhoršou.

➤Osobne adventúry či hry na detektíva moc nevyhľadávam, ale Her Story je originálnym kúskom, ktorý som skúsiť chcel. A bol to určitým spôsobom veľmi zaujímavý zážitok.

➤Myslel som si, že ma typ hry, kde len do vyhľadávača zadávate kľúčové slová a následne sledujete videa baviť nebude. A pokiaľ by hra bola dlhšia ako tie 3 hodiny čo som v nej nahral tak by ma určite prestala baviť. Určite je to ideálna hra pokiaľ neviete, čo hrať. Je skvelá na vyplnenie času a určite vám prinesie pekný zážitok a trošku aj potrápi mozog. Pokiaľ k tomu trápeniu dôjde tak máte priamo v hre možnosť si zahrať nejakú tu minihru, ale to nebolo nič pre mňa.

➤Po príbehovej stránke je hra veľmi zaujímavá, aj keď pri hraní je veľmi zložité si vypočuť všetky nahrávky, preto som si na doplnenie príbehu nakoniec na nete prečítal, ako to vlastne celé bolo a ostal som milo prekvapený, no na väčšinu informácii prídete aj sami. Ale pokiaľ si nejaké zhrnutie neprečítate tak vám to dá množstvo priestoru na špekulácie, ktoré neskôr nastávajú a menia sa po každom novom zázname.

➤Herečka predviedla skvelý herecký výkon, ku ktorému keď pripočítame vizuálnu stránku hry tak ide o krásnu a jedinečnú hru.

➤Čo sa týka češtiny tak hru sprístupní aj ľudom slabším v angličtine. Ale naopak sa vám budú ťažšie hľadať kľúčové výrazy, pretože slová treba skloňovať.

➤Čiže za mňa je Her Story veľmi pekný zážitok na pár hodín, ktorý odporučím vyskúšať každému kto si chce popri hraní nejakej veľkej skúsiť aj takúto jednohubku.
Herní výzva 2018 č. 8 – Krize identity (hardcore)

Her Story patři zcela jistě mezi hry, které se dají nejlépe popsat jako „zážitkové“. Ačkoliv se nejedná o zcela stejný žánr, řadí se tak vedle Dear Esther a svým způsobem i Among The Sleep. Tyto hry mají společné to, že se ve vás snaží vyvolat určité pocity. Ačkoliv třeba hratelnost nebo i příběh nemusí nadchnout každého, v navazování emocí a pocitů jsou machři.

Popsat hru není příliš složité – máte přístup k programu kde jsou záznamy vyslýchané ženy z roku 1994, jejíchž manžel byl zavražděn. Pomocí klíčkových slov můžete najít jednotlivé výstřihy, a postupně si tak dělat celkový obrázek. Už jen samotné rozhraní je právě součásti herního zážitku. Navození atmosféry detektivní práce a nostalgie. V počítači je navíc kromě programu i mini-hra (víceméně o ničem) a přehled v kterém vidíte kolik videí jste už viděli a jaké jste si pouštěli jako poslední. Videa si můžete také ukládat, a přiřazovat k nim vlastni klíčová slova. Po „dohrání hry“ lze také získat „admin přístup“ který nabízí výhody díky kterým lze rychleji doplnit mezery v příběhu.

Skutečnou předností celé hry je Viva Seifert. Některé klenoty jsou skutečně skryté. Zahrát dvě různé osobnosti je nesmírně náročné, ale ona to zvládla dokonale. To platí vlastně o všem – pokud měla vyjádřit nějakou emoci, nebo jen něco naznačit, dokázala to. A přitom to nebylo jako pěst dokola, ale jen jemné, přirozené. A dalším, zřejmě pro hru jako Her Story nejvyznávanějším, kladem je příběh.

Ačkoliv jsem hru dohrál celou, skutečně tak , jak se Her Story dohrát dá, stále nemám v příběhu jasno. Je zde mnoho nezodpovězených otázek. Asi nejzásadnější je, jestli Hannah a Eve byly sestry nebo rozdělené osobnosti. Já osobně se přikláním k druhé možnosti, ačkoliv podle několika videí se zase přikláním k nabízejícím se dvojčatům. Pokud se však jedná o dvojčata, mám pocit, že Hannah je mnohem více narušená než Eve. Dále, kdo zabil rodiče? Naznačeno, ale dále nevysvětleno. A byl Simon jen nevinná oběť? Přesto neočekávám pokračování nebo nějaké rozuzlení ze strany tvůrců. Takhle je to lepší. Odcházíme totiž se stejnými pocity, jako naše skrytá hrdinka za monitorem. Jak říkám. Zážitek. S čistým svědomím 80%

Pro: Viva Seifert, příběh

Proti: Nelze mazat uložená videa

Skvělá, působivá, vtáhne vás a nepustí.

Zážitek z hraní budou mít různý lidi různej, v závislosti na tom, kudy se budou ubírat jejich myšlenky a asociace, i na tom, jak obecně zpracovávaj nový informace a vjemy - patří ke kladům hry, že s tím počítá a pracuje. Já na první dobrou hltala příběh, jedno video za druhým, dokud nebylo jasný, co se zhruba stalo. Teprv pak jsem si začla skutečně všímat dat a časů, oblečení a účesů, pouštěla některý videa znova a znova, vzala si papír a zapisovala slova, který bylo potřeba vyzkoušet, taky mě najednou napadlo jiný možný vysvětlení základní zápletky. Přemýšlela jsem o tom všem několik následujících dní.

Pro: koncept, atmosféra, pojetí, provedení

Skvostné dílo. Senzační temná atmosféra. Skvělé zvraty. Unikátní hratelnost.

Tady někde by můj komentář asi normálně skončil, kdybych si nebyl jist, že bude můj komentář přesunut do diskuze. No každopádně... Na Her Story jsem si brousil zuby už dlouho, dokonce jsem ji měl zařazenou v Herní výzvě již o rok dříve, ale dohrál jsem ji až letos a to včetně skvělé české lokalizace. Ta paradoxně, ačkoliv pomáhá neangličtinářům pochopit lépe děj, daleko více stěžuje hratelnost kvůli skloňování, se kterým původní hra vůbec nepočítá.

Na hře se mi nejvíc líbilo, že se hraje hlavně na papíře před vámi a ve vaší hlavě. To, co se děje na obrazovce je pro každého hodně subjektivní a o tom, jak hra vlastně "skončila" může každý vést sáhodlouhé hádky.

Ať už však chci k této hře napsat cokoliv dalšího, vždy se pozastavím nad tím, že je to vlastně velký spoiler. Proto se už radši zdržím dalších slov a jen vám doporučím si hru zahrát. Jedná se o jednu z nejlepších jednohubek, které jsem kdy hrál.

Pro: atmosféra, hratelnost, zvraty, Windows

Proti: žádná znovuhratelnost

I přes mnou udělené relativně nízké hodnocení tvůrcům této hry děsně fandím. Snad ne proto, že by Her Story byl nějaký dokonalý kousek, to rozhodně ne, ale hlavně pro svou originalitu a snahu posunout herní zážitek zase o kousek jinam.

Her Story je dobrá hra s famózním hereckým výkonem v hlavní roli a popravdě asi nejlépe doposud zahraná FMV hra (tedy z toho, co jsem viděl). Postupné odhalovaní a sbírání střípků informací je fajn a líbilo se mi, že nelineární sbírání informací vede k tomu, že mi některé zásadní věci unikaly a přitom kdybych zadal úplně jiné heslo i o několik hodin dříve, danou informaci bych naopak věděl velmi brzy. Škoda, že znovuhratelnost je ze své herní podstaty prakticky nulová. Trochu mě mrzí velká osekanost interaktivních prvků, ovšem plocha retro počítače jako herní prostředí je super a do budoucna bych zkusil vymyslet nějakou mnohem komplexnější hru.

V pozdější fázi hry, kdy už jsem měl více jak 75% fragmentů odemčených, mi už docházely nápady, jak zbylá videa vyhledat a uchýlil jsem se k jistému ingame cheatu, abych doodemykal zbylé chybějící střípky. V zásadě mi chyběly většinou jen několikasekundové střihy, které nic nového neřeknou a jsou tam jen na vyplnění prostoru. A ty bych osobně vymazal úplně, je jich zbytečně moc.

Tříhodinová herní doba je tak akorát a i přes kompletní odemčení je příběh dost nejednoznačný a je jen na hráči, jak se jím prokouše a jestli ho vůbec pochopí. A co víc, nikdo neví, jestli to, co říká vyslýchaná, je vůbec pravda.

Btw, čeština je fajn a překlad to je až na pár typografických chybek velice povedený, ale hra je díky němu o něco těžší, protože skloňování.

Pro: originální nápad, příběh, retro pojetí, výborný herecký výkon

Proti: lehce stereotypní "hratelnost" založená jen na sledování videí

Pomerne netradičný detektívny zážitok, kde gro celej hrateľnosti spočíva v pozeraní útržkov policajného vypočúvania a na základe povedaného vyhľadávať v databáze ďalšie a ďalšie črepiny jedného zrkadla, z ktorého si má "hráč" v závere vyskladať celistvý obraz príbehu. Napriek tomu, že hra necháva pár záležítostí na hráčovej špekulácii, hlavné momentu príbehu sú od ich odhalenia jasné. To však neznamená, že to bude jasné od začiatku, pretože postupné odokrývanie neprebieha chronologicky a človek sa tak dočká viacero veľmi zaujímavých príbehových zvratov.

Po príbehovej stránke a hereckej one-woman show hlavnej protagonistky sa nedá nič vyčítať, je len škoda, že Her Story nemá viacero rôznych herných prvkov a stojí len na odhalovaní ďalších útržkov videa na základe zadávania kľúčových slov.

Vo výsledku sa tak jedná o napínavú detektívku, ktorá dokáže človeka prikovať k monitoru na 3-4 hodiny, najlepšie je samozrejme hrať na jeden záťah.

Pro: príbeh, herecký výkon, koncept

Proti: chcelo by to viac herných prvkov - je to priveľmi minimalistické, chýba tam možnosť značiť si keywordy pre použitím do nejakého notesu

Vaším úkolem je dívat se na záznamy z policejního výslechu. Na nich sledujete ženu obviněnou z vraždy a snažíte se celému případu přijít na kloub. V čem je háček? Videa si nemůžete pustit tak, jak jdou za sebou. Musíte je vyhledávat v databázi pomocí klíčových slov, takže vždy odhalíte jen část příběhu, a postupně si jeho střípky musíte sami v hlavě poskládat.

Hra je ponurá a depresivní a nemá konkrétní konec. Je jen na vás, jestli se podíváte na všechna videa, nebo ne. Hra vlastně končí ve chvíli, kdy si vnitřně uvědomíte, že už celý příběh chápete. Ale i to je komplikované, protože pravda není úplně jednoznačná a každý si příběh může vyložit trochu jinak.

-> Originální hra na jeden večer se skvělou zápletkou.

Pro: příběh, ponurá atmosféra, herečka

Nápad vyšetřování a skládání si příběhu z kousků výslechů, na kterém Her Story stojí, mě hned nadchnul. Osobně bych to radši viděl rozvíjet více adventurním směrem, kdy by například hráč musel záznamy z výslechu porovnávat s údaji o důkazech, vyhledávat další zapsaná fakta, zaznamenávat nesrovnalosti a vyvodit závěry jakoby připravoval případ pro soud. Her Story je ale "pouze" o sledování krátkých video klipů, vyhledávání dalších na základě toho co bylo řečeno v těch předchozích a skládání si ve své hlavě dohromady celistvého příběhu.

Jelikož celá hra tak stojí na příběhu, na tom jak je napsaný a zahraný, je štěstí, že to všechno se velmi povedlo. Viva Seifert je přesvědčivá a příběh je opravdu zajímavý. Jsou v něm unikátní dějové zvraty, jak každá nová informace může kompletně změnit, co se hráč do té doby domníval. Postupné odhalování příběhu mě tak udrželo zaujatého u hry na jeden zátah až do konce. Ano, hra má dokonce jakýsi konec, přestože by vlastně ani nemusela. Je to taková pěkná tečka za tím naším případem :)

Potěšilo mě, že nejde o jeden z těch příběhů, kdy dostanete jen střípky a z nich si každý může poskládat cokoli. To by se pro detektivní styl Her Story příliš nehodilo. Zde si můžete dát dohromady jasný souvislý příběh, přesto přiměřený prostor pro spekulace tu zůstává také. Vše je totiž vyprávěno jen z pohledu vyslýchané, dozvíme se tedy jen co ví ona a můžeme jen doufat, že se nám nakonec rozhodla odhalit pravdu.

Nostalgická atmosféra, která na mě u hry dýchla se zvuky starého počítače, plochou ve stylu Win 95 a CRT monitorem pak byla drobným bonusem.