Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Heinzeljagd!

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
11.09.2003 PC
Vývojáři:
BWM Software
Odlehčená arkádová akce, která je variací na slavný slepičí Moorhuhnjagd. Bytosti, které stojí proti vám, jsou tentokrát lesní a zahradní trpaslíci, dříve veskrze užitečné bytosti, dnes však jen problémové případy a nechtěné kreaturky stojící na okraji společnosti. Cílem je dosažení maximálního bodového skóre v omezeném časovém limitu. Zde do hry vstupuje ještě další veličina, kterou je strach. Čím větší strach loveným gnómům se vám podaří nahnat, tím větší počet bodů získáte pro sebe. Trpaslícï ve čtyřech úrovních strachu, z nichž posledním stupněm je panika, mění svoje chování a ztrácejí ostražitost a pud sebezáchovy.

Heinzeljagd! obsahuje čtyři různé světy zasazené do čtveřice ročních období. Trpaslíkům můžete zatopit celou řadou různých zbraní včetně těžkotonážních kanónů nebo panzerfaustů, které lze snadnou zakoupit v herním shopu se zbraněmi za získané kredity. Existuje i několik dalších herních módů, jako je hra na čas či mód s omezenou municí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.