Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Heaven's Hope

25.02.2016
80
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Talorel, pyšný a tak trochu lehkovážný anděl, student andělské akademie, stojí těsně před svou závěrečnou zkouškou, která jej má proměnit na skutečného nebeského anděla. Když se něco pokazí, Talorel se ocitá na Zemi někdy na konci 19. století. Přišel o svoji svatozář a hledá útočiště v městečku Heaven's Hope, které se ocitlo pod nadvládou inkvizice a fanatické řádové sestry Grety. Ve spojení s nenávistí a nedůvěrou zde Talorel těžce hledá pomoc a cestu zpátky na nebesa. Jeho snaha vrátit se domů i andělské schopnosti a vaše pomoc mu snad dokážou najít cestu tam, odkud doopravdy pochází.

Point and click adventura německé provenience sázející na originální příběh s vtipnými dialogy, množství hádanek a kvalitní zpracování. Mladé indie studio představuje příběh anděla v 2,5D grafickém provedení, což znamená, že v ručně kresleném 2D prostředí se pohybují trojrozměrné postavy. Hra vám přestaví celkem třicítku charakterů v mnoha lokacích disponujících originální atmosférou. Nechybí ani inventář a deník, pro méně zkušenější hráče se bude hodit mapa a komentáře nápovědy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.