@Cathan (25.02.2021 13:09): Hmm, good to know. Mě k tomu právě vedl i fakt, že ten hrad je opravdu téměř přesnou replikou toho filmového. Chyběla mi ta stará dobrá vstupní síň s velkým schodištěm, ze které vedly jedny dveře do sklepení a druhé do Velké síně. :)

@stepankoby1 (25.02.2021 13:33): U šestky jsem slyšel chválu hlavně u tvorby lektvarů, ale jinak je to prý oproti pětce pokles kvality. Já mám i od dob pětky problém s tou grafikou. Je prostě... hnusná :D

@Wettek98 (25.02.2021 13:06): Jojo, ukázku těch hůlkových kulometů jsem viděl na youtubu. K tomu mě absolutně nikdo nedostane. :D
@stepankoby1 (25.02.2021 13:33): Jop, díky tomu ovládání si nejsem schopný zahrát znova tu pětku xD Jsem na tom kdysi, někdy mezi pubertou a dětstvím, strávil celé léto a vyřešil jsem snad 80% tajemství. Dnes bych to nedal ani smykem.
@Vurhor (25.02.2021 12:09): Pětka má hlavně naprosto otřesné ovládání, kde u jednoduchého swish and flick - zapálení lucerny - strávíš hodinu. :D Doporučuju akorát šestku, na té se pozitivně podepsala roztomile awkward energie filmu, i když souboje a do očí bijící konzolovitost (aneb jdi za pointerem a opovaž se prozkoumávat) jsou stejně přišerné.
@Kejtee (25.02.2021 13:17): Ano!! Přesně tohle si pamatuju taky, dokonce je to tam do dnešního dne zařazeno v kategorii s nejhorším hodnocením, 15% si tenkrát myslím odnesla :-D pravda je, že pod tu recenzi bych se i podepsal, katastrofální hra :-D druhá část měla alespoň nějáký trochu spád, ale i tak nedoporučuji... raději si je opravdu odehrát v LEGO podobě když už...
@Wettek98 (25.02.2021 13:06): tie posledne dve casti som pre istotu ani nehrala,ked som videla tie hodnotenia. Pamatam si este,ked davali gamepage tak tam uviedli ako plus hry Harryho kapucnu a inak vsetko ostatne bolo minus :))
@Vurhor (25.02.2021 12:09): Ono to platí tak na půl v té pětce. Hrad a postavy sice vypadají jako z filmu, ale některé reálie a děje byly jen v knížce - třeba vím že v pětce jsou Padma a Parvati v jiných kolejích, stejně jako v knize.
@Kejtee (25.02.2021 12:01): Já to mam přibližně následovně
1.-2. Prisoner of Azkaban (3)/Chamber of Secrets(2)
3. Order of the Phoenix (5)
4. Philosopher's Stone (1)
5. Half-Blood Prince (6)
6. Deathly Hallows – Part 2 (7.2)
7. Goblet of Fire (4)
8. Deathly Hallows – Part 1 (7.1)

Do toho samozřejmě LEGO hry, které jsou obě taky super :-)

@Vurhor (25.02.2021 12:09): To máš určitě pravu, že je škoda že naprosto přešli pouze na filmovou předlohu. Kdybys to přeci jen chtěl dát šanci, tak ještě ta 6ka neni špatný, kvality prvních dílů to dle mě asi nemá, ale za zkoušku určitě stojí. Poslední dva díly v klidu vynech, to je jako neskutečně nudné Call of Duty s neomezeným počtem munice :-D
@Wettek98 (25.02.2021 11:21): +1 Asi tak. Mně čtyřka zbytek té herní série tak zhnusila, že už jsem pak neměl chuť na zbytek. Zkoušel jsem ještě pětku, která byla určitě lepší, ale už to nemělo moc kouzlo těch prvních třech her. Hlavně asi kvůli tomu, že tvůrci se oprostili od knižní předlohy a vše adaptovali pouze z filmu.
Grafické zpracování že se nezměnilo?! Přibyly stíny, na obličeje se už konečně dá koukat a celkově to vypadá líp. Umět slovensky, tak to přepíšu.
Na téhle hře je nejlepší to, že příběh jede víc podle knihy. Například Mozkomorové necucaj na dálku jako ve filmu :). Pouze mě štvalo létání na Hipogryfovy.
První díl co se dal hrát a jediný díl co sem dohrál. Musím říct hovadina ale přesto to možná někoho chytne.