Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hamilton's Great Adventure

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.05.2011 PC
23.08.2011 PS3
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.fatsharkgames.com/games/hamilton/
Ernest Hamilton společně s jedním profesorem vyvíjeli záhadné zařízení Transmorphanizer, ke kterému ovšem někdo neznámý ukradl důležitou součástku fluxatron. A tak se Hamilton společně se svým ptačím přítelem Sashou vydávají na dobrodružnou výpravu za nalezením této chybějící součástky, díky čemuž procestují celý svět.

Hamilton's Great Adventure je logická 3D adventura v izometrickém pohledu. Na dobrodružné cestě čeká na Hamiltona 60 levelů, ve kterých se pohybuje po plošinkách a jeho hlavním úkolem je získat klíč a dostat se k východu z levelu. Průchod úrovní je potřeba dobře rozmyslet a naplánovat, protože některé plošinky se po průchodu propadnou a cesta zpět tak není možná. Nachází se tu také různé přepínače a páky, pomocí kterých si uvolňujete cestu k cíli. Právě o jejich ovládání se často stará Hamiltonův parťák pták Sasha, na kterého se občas musíte přepnout, popřípadě jej ovládá druhý hráč ve hře pro dva hráče. Postupem času se k této základní mechanice přidávají další problémy a překážky, včetně nepřátelských stvoření, kterým se Hamilton musí pečlivě vyhýbat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.