Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Guns of Icarus Online

29.10.2012
56
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Guns of Icarus je steampunková týmová online FPS, zasazená do postapokalyptického světa. Celá hra se točí kolem soubojů vzducholodí, v nichž se vždy zhostíte role jednoho ze čtyř členů posádky. Na výběr je trojice povolání (střelec, inženýr a pilot), lišících se počtem slotů na výbavu. Každý hráč může mít tři věci ze své specializace a po jedné ze zbylých dvou, takže každý může dělat vše, ale skutečně vyniká jen ve svém oboru. Výbava umožňuje například dočasně zlepšit některé vlastnosti lodi, spjaté s funkcí příslušného povolání.

Ve hře je sedm typů vzducholodí, které vynikají v různých aspektech, jako rychlost, manévrovatelnost, palebná síla, pancíř, výdrž, rozměry a také počet pozic na děla, kterých je k dispozici celá řada. Hra obsahuje jeden herní mód - skirmish. Jsou to PvP bitvy na jednotlivých mapách k tomu určených, kde je na každé straně několik vzducholodí a bitva má různé cíle (deathmatch, control point, crazy king).

V plánu bylo rozšířit hru o kooperační PvE režim a další vylepšení, ale nakonec byly tyto změny vydány jako separátní titul Guns of Icarus Alliance.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Tak pokud mate radi steampunk, tak toto se v tomto duchu povedlo. Online zabava perfektni a jako vzdy hodnoceni z metacritic je o nicem. Souboje ve vzducholodich jak maji byt!

Pro: Super multiplayerová řežba

Proti: Nesmyslně nízké hodnocení hry

+6 +7 −1