Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Guns of Icarus Online

50
9 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.10.2012 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://gunsoficarus.com/
Guns of Icarus je steampunková týmová online FPS, zasazená do postapokalyptického světa. Celá hra se točí kolem soubojů vzducholodí, v nichž se vždy zhostíte role jednoho ze čtyř členů posádky. Na výběr je trojice povolání (střelec, inženýr a pilot), lišících se počtem slotů na výbavu. Každý hráč může mít tři věci ze své specializace a po jedné ze zbylých dvou, takže každý může dělat vše, ale skutečně vyniká jen ve svém oboru. Výbava umožňuje například dočasně zlepšit některé vlastnosti lodi, spjaté s funkcí příslušného povolání.

Ve hře je sedm typů vzducholodí, které vynikají v různých aspektech, jako rychlost, manévrovatelnost, palebná síla, pancíř, výdrž, rozměry a také počet pozic na děla, kterých je k dispozici celá řada. Hra obsahuje jeden herní mód - skirmish. Jsou to PvP bitvy na jednotlivých mapách k tomu určených, kde je na každé straně několik vzducholodí a bitva má různé cíle (deathmatch, control point, crazy king). V plánu je co-op mód (hráči spojí své síly proti počítači) a také adventure mód, který by měl obsahovat rozlehlý svět, města, frakce, obchod, crafting a spoustu dalších prvků.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Tak pokud mate radi steampunk, tak toto se v tomto duchu povedlo. Online zabava perfektni a jako vzdy hodnoceni z metacritic je o nicem. Souboje ve vzducholodich jak maji byt!

Pro: Super multiplayerová řežba

Proti: Nesmyslně nízké hodnocení hry

+6(7-1)