Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Guilty Gear Xrd -Sign-

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.02.2014 Arcade
16.12.2014 PS3PS4
09.12.2015 PC
Vývojáři:
Arc System Works
Oficiální stránky:
http://www.arcsystemworks.jp/steam/ggxrd-sign/en/
Guilty Gear Xrd je již pátým dílem populární 2D bojové série, který byl tentokrát vytvořen na Unreal Engine 3, přičemž tradiční, ručně kreslenou grafiku vystřídala grafika cel-shadová. Tvůrcům se ovšem podařilo tento přechod mistrně zamaskovat, a na první pohled není ani skalním fanouškům jasné, že se jedná o 3D modely, což je honosně využito pro několik velmi povedených a nevšedních efektů.

Hratelnost se od minulých dílů příliš nezměnila. Krom pohybových kláves má hráč k dispozici i pět útočných, jejichž všemožné kombinace jsou typicky využívány k provádění speciálních útoků a komb. O další strategickou vrstvu se pak starají ukazatele Burst a Tension - oba jsou spjaté hned několika způsoby, přičemž Burst slouží především k obraně, zatímco Tension se využívá exklusivně k ofenzívě, jelikož hráči umožňuje provádět další, nebezpečnější speciální útoky, včetně tzv. Instant Kills, kterými se dá souboj vyhrát okamžitě, a to bez ohledu na soupeřovo zdraví.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.