Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Graviteam Tactics: Operation Star

Achtung Panzer: Operation Star

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
22.03.2012 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://graviteam.com/games/GTOS.html
Pokračování Achtung Panzer: Kharkov 1943, zaměřené na boje ve východní Evropě během druhé světové války. Stanete se velitelem Rudé armády a budete chránit SSSR před vpádem Němců nebo se stanete velitelem německé armády a pokusíte se dobýt Sovětský svaz. Za každou stranu hra nabízí 8 misí.

K dispozici máte více než 60 jednotek Sovětského svazu, Německa a Velké Británie. Krajina je realisticky a detailně vymodelovaná podle topografických map a fotografií. Celková rozloha krajiny je okolo 260km2. Hra se dále pyšní realistickými modely zbraní a balistickým modelem, podrobným modelem poškození vozidel, věrnou simulací psychiky vojáků, zničitelným prostředím a měnícím se počasím včetně střídání dne a noci.

Kromě kampaně hra nabízí i rychlé bitvy a podporu modifikačních nástrojů, skrz které lze vytvořit nové mise a kampaně. Jako bonus hra obsahuje i válečnou encyklopedii s prohlížečem 3D modelů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.