Grand Theft Auto III

Byla to revoluce. Ale já se k ní pořádně dostal až nedávno.

A je to nudné. Jak tu někdo píše, Liberty City je prostě nuda. Nemá to žádného ducha, žádnou atmosféru, jen šedivé domy a ulice. Děj to taky moc nemá, hlavní hrdina nemluví, nemá tedy žádnou osobnost...mise jsou všechny jak přes kopírák a příběhové zvraty jsou to jediné, co se mi líbilo...a poslední mise byla skvělá.

Ale když to vyšlo, byl jsem z toho hrozně vyplácanej, ale hrozně. Proto těch 80%

Pro: rozhodně revoluční dílo, vlastně první městksá akce, jak ji chápeme dnes, rozhodně stojí za pozornost,

Proti: ale za krátkou pozornost, po čase je to stereotypní, je to bez děje a bez nějakého "hnacího motoru"

Je to asi docela trapny, ale nikdy jsem nehral gta 3 jinak nez s VW passatem, mafianskymi audinami a BMW M5.. jinak je to samozrejme bomba, ktera dala vzniknout jeste mnohem lepsi temer dokonaly hre GTA Vice city ktera zabrala presne v tech mistech kde GTA 3 ztraci.. pribeh, identifikace s hl. hrdinou atd..
-5(4-9)
Tohle je nejhorší díl série:) Máme tady sice revoluční přechod do 3D, ale spolu s ním se dostavil i pocit prázdnoty. Asi za to může Liberty city, je to docela nudný město, což se ukazuje i v GTA IV.
-6(1-7)
U série GTA mám podobný problém jako s NFS - úplný geek to toho nejsem a zároveň se nic opravdu podstatného díl od dílu nemění.
-10(5-15)