Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ghost in the Sheet

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.11.2007 PC
Vývojáři:
Cardboard Box Entertainment
Oficiální stránky:
http://ghostinthesheet.com/
Hra je prvním záznamem do portfólia českých vývojářů Cardboard Box Entertainment. Jedná se o adventuru, viděnou z vlastního pohledu, kde na začátku hlavní hrdina skoná a je převtělen do podoby ducha skrytého pod prostěradlem. Ten se objeví v prastaré továrně, která není tak opuštěná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na toto místo plné rzi a ztrouchnivělých fošen je náš hrdina vyslán agenturou posmrtného života, bdící nad smrtí, aby zjistil, proč duše zemřelých nechtějí putovat na druhou stranu a ukrývají se právě v této industriální budově.

Hra nabízí specifický, do černa zabarvený humor a pro žánr adventury jeden úplně netypický prvek - jako astrální postava v ní nemůžete sbírat předměty, a proto se zde nenachází žádný inventář. Pro další postup ve hře je vždy potřeba využívat svých nově nabytých schopností (telekineze), ve kterých se budete zdokonalovat (časem jich i přibývá) a díky nimž lze řešit různé hádanky.


Poslední diskuzní příspěvek

Strašná adventura, hrál jsem jí vždycky tak 15 minut a pak až další týden, strašně mě nudila. Dohrál jsem jí vyloženě s odporem. Ale zase…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.