Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Game Corp DX

02.10.2015
60
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ujměte se vedení začínajícího herního studia vybudujte z něj herní impérium, které bude vydělávat stovky milionů dolarů. Nejprve je nutné najmout pracovníky, kteří se budou starat o jednu ze čtyř oblastí při vývoji her - programování, grafiku, zvuk a psané texty. Zaměstnanci toho ze začátku moc neumí, a tak ani jejich výsledky nestojí za moc. Po vydání každé hry se dozvíte hodnocení z recenzí a postupně se hra podle toho prodává. A o peníze tu jde v první řadě. Je nutné dbát také o pracovní prostředí tak, aby zaměstnanci nemuseli chodit daleko pro jídlo a pití, a aby se cítili dobře. Když nebudou spokojení, podepíše se to na kvalitě jejich práce.

Postupně se zaměstnanci učí používat lepší nástroje, nabírají zkušenosti, kvalita jejich práce stoupá a je tak možné dělat větší a dražší hry. Dokážete vydělat spoustu peněz a porazit všechna konkurenční studia v každoročním udílení herních ocenění?


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.