Future Cop: LAPD

28.09.1998
05.12.1998
24.04.2012

Future Cop je isometrická 3D akce s mech policistou v hlavní roli.

Los Angeles je zamořeno zločinci nejtěžšího kalibru a všech typů, a tak místní policie vyráží do boje s jejich nejnovější zbraní - mechanickým policistou, schopným nést a používat ty nejničivější zbraně, které jsou k dispozici, od rotačního kulometu, přes naváděné rakety, až po napalmové a jiné bomby.

Jedná se o čistokrevnou oddechovou akci, plnou střílení a destrukce. Mech a celá akce je zabírána z ptačí perspektivy, na vás se snaží útočit malinkatí vojáčci, nalétávající a bombardující vrtulníky a letadla, snaží se vás zasáhnout na domech nastražená děla a dobře ukryté nášlapné miny. Mise jsou rozsáhlé a součástí hry je i multiplayer.

[přesunuto z komentářů]

Dobrý den, měl bych malou otázečku. Už asi 14 dní sháním tuto hru na PS1.
Potřeboval bych jestli ji někdo nemá a že bych si ji odkoupil. Kdyžtak mi ji pošlete na adresu: Kolesa 46
Přelouč
535 01
Slušně za ní zaplatim, tak do té 400- 500 Kč.
Můžete mi odpovídat na email d.sura@seznam.cz

Pro: celá ČR

Proti:

Pernamentní akce. Singl mě nikdy moc nechytl, ale ten splitscreen multiplayer, uplné orgie... Hru jsem tak s kamarády rozehrál několikrát a vždycky nás to zabavilo. To platí o kooperaci i deathmatchi. Deathmatch probíhal na mapě s věžemi a dvěma základnami, cílem bylo zabírat věže a pomocí tanků prorazit do báze nepřítele.

Zbraní je dost a každá má navíc vylepšený mód. Mechové jsou snadno ovladatelní, pouze občas zazlobí kamera.

Paradox je, že jsme se víc nahráli dema (opravdu skvělá deathmatchová mapa) než pak plné hry.

Pro: Splitscreen multiplayer, mechové, zbraně a jejich upgrady

Proti: Občas nepřehledná kamera, singleplayer postrádá náboj