To, jak se vám Furry Love bude líbit, záleží vlastně převážně na tom, co od hry čekáte. Pokud čekáte jen hromadu povedených obrázků, které nedostanete úplně zadarmo, budete možná spokojeni.

Vzhledem k tomu, že jsem se během několika posledních týdnů přesvědčil, že i žánr erotických her má co nabídnout, nemohu ale přehlédnout problémy, které hra má. Jediná minihra, proti které nemám moc co namítat, je Furry Catcher. A jedna z celkových pěti je opravdu žalostně málo.

Ze zbylých čtyř je na tom nejlépe režim Puzzle, na kterém asi nešlo moc co zkazit. I tady bych ale čekal, že se obtížnost úrovni bude třeba zvyšovat větším počtem dílků skládačky, pak bych si tento režim vlastně dost užil. To se ale neděje, a tak všechny úrovně projdete velmi rychle a nemáte pocit žádného uspokojení za to, že jste je zvládli.

O něco hůře je na tom režim Furry Cutter. Tady jde z nějakého důvodu obtížnost zase velmi rychle nahoru. To by nebylo úplně špatné, kdyby odrážení furríků od hran plochy bylo správně naprogramováno. Je totiž poměrně frustrující, když vám finální úroveň, u které je potřeba jistá dávka preciznosti, pokazí to, že se furrík, který se měl očividně odrazit doprava, odrazí doleva.

Co se provedení týče, tak je na tom ale nejhůře Furrman. Je to nejhorší variace na Pac-Mana, co jsem kdy viděl. Nejenže není pořádně znázorněno to, jak dlouho můžete jíst furríky po sebrání speciálního předmětu, ale ani zdi nefungují správně. Plocha totiž není přímo dělena na čtverce, a tak při zahnutí do jiné uličky může nastat to, že jste blíže k jedné ze stěn. Problémem je, když se vám stane, že jednu uličku takto plynule projedete, ale v druhé za křižovatkou se zaseknete o neviditelný pixel.

Poslední režim pak nestojí pořádně ani za zmínku, protože je založen čistě na náhodě. To je tolerovatelné několik prvních obrázků. Když vám ale špatný tip začne kus postupně odkrývaného obrázku zase schovávat, je to už poměrně otravné.

Musím uznat, že samotné obrázky jsou velmi povedené, ale to nedělá hru o nic lepší. Lajdáckost zpracování miniher totiž veškerou snahu umělců sráží někam do Mariánského příkopu. Jak si mám užít hru, kde nefunguje dobře ani ukládání, a občas jsem nucen některou z úrovni projít znovu, abych ti odemkl obrázek, který už dávno mám? Tohle se zkrátka nepovedlo.

Pro: povedené obrázky

Proti: zpracování jednotlivých miniher, občas nefungující ukládání