@IceCreamYouScream (komentář): Dostal jsem hned chuť si to znovu zahrát. Ve své době, kdy jsem odehrál alespoň 10x demo a minimálně třikrát celou hru to pro mně bylo mistrovské dílo :D Jen se teď bojím abych nebyl kvůli nostalgii zklamaný při dalším hraní.
Jak říkám, v pohybu to bylo lepší. Jestli se mi povede rozchodit PlayClaw, udělám video.

A díky.
No... mrkni na obrázky, je opravdu malinký. U těhlech starých her mi to zkrátka přijde jako vylepšení, resp. ozvláštnění poněkud nudné grafiky.
Já ti nevím...řešit warez u 10 let starý hry. Stažením stejně už nikoho neošidíš.
@Sasakr (15.01.2013 09:59): Ale Walome si z nějakého nepochopitelného důvodu myslí, že FF je lepší než Far cry 2 a zaslouží si, aby si pořídil originálku.

Já ji tedy měl, ale vyhodil jsem ji... a teď toho lituji, mohl jsem podojit Walomeho.
Kašlu na to, prostě to nějak dohraju. Pokud si pamatuju správně, tak to stejně úplně krátký nebylo. Zatím mám 4 pomocníky, takže budu sotva ve třetině.

Tak jsem si dodal DOF a lehký bloom a vypadá to moc pěkně. Na obrázcích nic moc, ale v pohybu paráda.
@Sasakr (14.01.2013 19:13): Pokud se nemýlím byla tam několikrát tato situace: V jedné misi řeknou např. že by se hodilo sejmout heliport a jako hlavní je dobýt nějakou budovu. Když sejmeš heliport, tak na jiné mapě budeš mít lehčí postup, protože tam nebude létat helikoptéra, když ne nic se neděje, ale budeš to mít těžší. Všechno ale závisí na tom, jestli použiješ kanály nebo ne, kanály na jednu stranu fungují jako save a na druhou zase jako přechod mezi misemi. Takže buď nebudeš používat save/kanál a zlikviduješ oboje najednou, nebo zlikviduješ jedno a přejdeš na další misi. Jen si musíš uvědomit, že pokud zlikviduješ vedlejší cíl a přejdeš na jinou mapu, budeš se muset do té původní vrátit znova. Ten heliport už tam sice nebude, ale pokud se nemýlím budou tam znova všichni ostatní nepřátelé.

Tohle nemusí být úplně přesné, je to několik let, co jsem tuhle hru hrál, ale jsem si na 99% jistý, že to tak je :-)
No, evidentně jo, ale jak přijdu na to, který je ten nepovinný? Jednou jsem začal s výbuchem, hned po něm mise splněna. Podruhý jsem začal s vlajkou, mise opět hned po vlajce splněna. Je v tom kapku bordel.
Už kdysi jsem z toho byl blbej. Hra mi obvykle dá do mise dva cíle. Nicméně já splním jeden a hned je splněna celá mise. Typicky vyvěsit vlajku a něco zničit. Jenže stačí udělat jen jedno z toho. Proč mě hra nenechá udělat oboje?!
Nejen, že to bylo nepřesné, ale hlavně ten pocit ze střelby byl dost divný (to samý v prvním Kane and Lynch). Ta teorie s rozmisťováním je hezká, ale jen je zkus rozmístit... a s lékárnama se uběháš :-D
Jak Bodkin psal o příšerné přesnosti střelby, není to schválně, protože jde o instalatéra, který se trefí tak akorát kladivem do hřebíku? A naopak má hlavně velet ostatním a rozumně je rozmisťovat, protože mu jde taktické přemýšlení?
Dříve mne již napadlo: Jsou střílečky, kde střelec se zbraní neumí, a proto mu kulky létají s rozptylem mimo zaměřovací křížek?
OST taky poslouchám rád :-) Final Battle mám asi nejradši. Ale je to strašně deprimující muzika...
Poslouchám ost, to je taková pecka... dá se tahle hra někde legálně sehnat?
To samozřejmě můžeš ve všech misích, kromě té na poště .) Tam ten chopper pořád lítá :/
no mně osobně to vadí. Jsem ten typ, co musí mít mapu komplet vyčištěnou - všichni musej bejt mrtví (co mrtví bejt maj), a všechny munice má bejt posbíraná :-)
V prvních dvou misích to nejde, páč není k dispozici C4ka. Ale v dalším triu misí už k nalezení je a tam se s ní dá vypomoct :)
Jo promiň, je to na Tebe :) To je fakt, v prvních misích to nejde, ale pak už to jede. Mně to přišlo jako dobrej prvek, ale nepamatuju se, na jakou úroveň jsem to hrál. Hrát to na hard, tak asi taky trpím.
To je na mě? Protože vždycky zničit most nešlo, především na začátku... a tam auta přivážela pořád nový a nový hromady rusáků a po padesáti minutách akce jsem to prostě proběhl a fuccckk, nač plýtvat munice na nekonečnej počet nepřátel?
No ale v tom je ten vtip - když zničíš most, tak tam to auto s Rusákama nepřijede, když zničíš helipad, nemusíš se bát vrtulník atd. Podle mě je to dobrej taktickej prvek...

edit: ty vole, já tomu dal 95% :-D No oukej, to jsem možná přehnal, ale pro mě to má dobrou atmosféru, i když je to patriotská propaganda.
jak už jsem psal trochu níže, já začal na normal ale vůbec mi to nešlo, taxem přesedlal na hard a už to bylo lepší :-)
Walome: tady, ovšem to musel být asi nějaký archivní kus (dle toho také vypadá papírové balení), páč od té doby už jsem to nikde neviděl!
John: přesně, někdo nadšen, jiní naprosto nechápou proč je z toho někdo nadšen :) Já to taky sjel 2x, přičemž podruhé jsem poslední misi dodělal ani nevím jak - vůbec jsem nesložil ty ostatní vlajky a nějak došel hned k té hlavní.
Zajímavé je, že jedné straně tahle hra přijde naprosto průměrná a zapoměníhodná a pro stranu druhou to je neskutečný zážitek. Já Freedom Fighters dohrál už několikrát a plánuju si ho střihnout znova. Neskutečně mě baví a ani nevím proč. Už se těším až znova uslyším s ruským přízvukem "dženérl tatárin".
To mě taky učarovala, o to větší bylo překvapení ji najít na jednom e-shopu, což se dá považovat již za archivní kousek :-)
Vždycky mě to bolí, když se někomu FF nelíbí... ale nedivím se, sám netuším, proč zrovna mně ta hra tak učarovala.
Chodíš ve škole na aj? Pokud ano, úplně to stačí, aj tady není složitá. Já to hrál s ní, takže Ti neporadím :( Ale zkus to bez ní, třeba to půjde. A hlavně - nejeden člověk se takhle naučil anglicky - můj kámoš se aj v životě neučil a rozumí skoro stejně jako já, a já se jí učím od školky...
Rozbalil jsme češtinu do hry, ale hra se spustí bez češtiny. Nemá někdo ponětí, čím to může být? Díky za případný odpovědi