Fractal: Make Blooms Not War

Fractal

18.08.2011
29.11.2011
18.06.2013

Za názvom Fractal: Make Blooms Not War sa skrýva logická hra od štúdia Cipher Prime. Stlačte, kombinujte alebo vytvorte reťazovú reakciu na cestách naprieč farebným, pulzujúcim snovým svetom!

Hra má tri módy: Campaign Mode, Puzzle Mode a Arcade Mode. V kampani, ktorá pozostáva z 30 levelov, v ktorých musí hráč získať potrebný počet bodov. Časom pribúdajú aj nové herné mechanizmy, ktoré ďalši postup sťažujú. V Puzzle móde čaká na hráča 50 levelov, v ktorých sa základné mechanizmy odhalia hneď na začiatku, ale na úspech máte len pár ťahov. V Arcade móde zase začínate na 60 sekundovej časomiere a musíte prežiť tak dlho, ako je to len možné. A je len na vás, do ktorého módu sa pustíte najskôr. Hra na hernej scéne uspela a získala aj viacero ocenení.

Dohráno, ale teda fujtajbl. Levely 26 a 28 jsem hrál asi 50x. A to jen proto, že mi unikla jedna podstatná věc (za tmavé symboly trojúhelníku je 1 tah navíc, za světlé (bílé) jsou 3 tahy navíc).