Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Football Manager 2016

13.11.2015
81
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Již dvanáctá reinkarnace populárního fotbalového manažeru z dílen britských Sports Interactive přináší kromě řady kosmetických změn i několik vylepšení, které ocení jak nováčci v sérii, tak i ostřílení harcovníci. Poprvé v historii je ve hře přítomen samotný model hráčova avatara, kterého lze dále vizuálně upravovat. O jeho pohyb se pak stará technologie motion capture, kterou byly zachyceny pohyby reálných manažerů slavných celků.

Vylepšení doznal rovněž zápasový engine, který v kombinaci s nově navázaným partnerstvím se společností Prozone, která hře poskytla své softwarové řešení mapování telemetrických údajů z dění na hřišti, přináší zatím nejpřesnější nástroj pro sledování výkonnosti svých svěřenců.

Hráči, kteří preferují spíše soutěžení na online kolbištích jistě dále ocení možnosti nového módu nazvaného Fantasy Draft, který umožňuje soupeření až 32 týmů ve virtuální lize, kde si každý z účastníků vytvoří vlastní tým na základě předem nastaveného finančního limitu.

Mezi další zásadnější novinky letošního vydání pak patří například crossplay mezi tabletovou a stolní touch verzí (původní classic mód byl pro tento ročník oddělen od základní hry a vydán jako samostatná verze vhodná především pro nováčky), dovolující pokračovat v již rozehrané hře na přenosném zařízení či dynamická změna rivality mezi kluby.


Poslední diskuzní příspěvek

Nevíte někdo jak scoutovat jednotlivého hráče? Žádnou takovou možnost jsem tam nenašel, což v minulých verzích bylo a mnou hojně využíváno :-(

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.