V této klasické závodní hře jsem už jako malý strávil desítky hodin času s mými přáteli a LANky, které jsme tehdy pořádali byly jedny z nejlepších, co si pamatuji. Po deseti letech jsem se ke hře vrátil a až nyní dokážu plně ocenit její kvality, protože jsem zjistil, že lepší arkádovou jízdu jsem ještě nehrál.
Destrukce vás bude provázet celou hrou. Svého plechového miláčka si můžete vytunit do posledního detailu a poté ho zničit va závodě, v adrenalinovém derby a poté se speciálními auty si zablbnete s figurínou řidiče v jedné ze zábavných akrobatických disciplínách. To vše navíc v ukrutně hezké grafice. Co víc si jenom přát?
Další předností této hry je pečlivě vybraný soundtrack, ve kterém zazní hardrockové a metalové pecky od vesměs neznámých autorů. Soundtrack bezvadně doplňuje atmosféru arkádového ježdění s neuvěřitelným modelem poškození auta. Konečně závan originality v oblasti závodních her na PC.
Pro více informací navštivte flatout.vokr.com

Pro: Grafika, model poškození, zábavnost

Proti: Proti? Tady snad žádné proti není!

Destruction Derby je rozhodně jeden z nejlepších způsob, jak si se sousedy z vedlejšího pokoje zkrátit dlouhé a nudné odpoledne. V tom nemá FlatOut 2 rozhodně žádnou konkurenci. Bohužel, co se singleplayerové zábavy týče, ta mi dost chybí. Spíš mě potkalo trápení a prapodivné ovládání bouráků. Za pozitiva se nicméně určitě dá považovat našlápnutý soundtrack (Uaaaaa, Wolfmother! Uaaaaaaa Audioslave!) a všudypřítomná deformace. A grafika, která stárne velice pomalu. A vlastně taky velmi sympatická cena už od dne vydání.

Pro: destruction derby, soundtrack, grafika, fyzika, cena

Proti: singl, divné ovládání

Závodná hra dovedena takřka do stádia dokonalosti. Spousta aut, tratí a disciplín. V multiplayeru dokonalá zábava.

Pro: Model poškození, zábava ve více hráčích

-10 +5 −15
Pomalejší Burnout. :)

Pro: Srandovní speciální disciplíny, sranda s vylétávajícím panákem, destrukce, prostředí, akce

Proti: Ta ujížděcí svině Sofia Martinez :)

-12 +4 −16
Todle asi nebude typ hry přímo pro mě, ale je dobře zpracovaná. Jízdní model lepší než v celým Rice Driveru, ale když jsem ve druhým kole podruhý za sebou trefil ten samej strom, tak jsem to vypnul.

Pro: Mužete hrát za ženu, ideální hra pro začínající transexuály

Proti: Překážky na silnici

-30 +4 −34