Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fire Emblem: Awakening

Fire Emblem: Kakusei

04.02.2013
76
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

2000 let po událostech Fire Emblem: Shadow Dragon and the Blade of Light se svaté království Ylisse ocitá pod obležením tajemných nemrtvých zvaných Risen. Bojuje proti nim korunní princ Chrom a jeho osobní vojsko, Shepherds, kteří jednoho dne naleznou právě vás, velitele trpícího amnézií. Společně s Shepherds a tajemným bojovníkem, říkajícím si Marth na počest legendárního krále, je vaším úkolem postavit se nejen Risen, ale i silám sousední říše Plegia...

Jedenáctý díl série Fire Emblem navazuje na tradici danou předchozími díly a opět se jedná o taktické tahové RPG viděné z ptačího pohledu. V každé bitvě máte na výběr z několika hrdinů s unikátními schopnostmi. Pokud budete pravidelně posílat stejné hrdiny společně do boje, začne se prohlubovat jejich vztah, mohou se na bojišti vzájemně podporovat a jejich společné útoky se stanou efektivnějšími. Hrdinové opačných pohlaví časem mohou i uzavřít sňatek a mít děti, které se následně přidají k vašim jednotkám.

Novinkou v rámci série je Casual Mode, který odstraňuje permadeath a nechá vaše hrdiny po poražení v bitvě zotavit. Mezi další novinky patří kooperativní multiplayer a implementace služby StreetPass, díky které také můžete obchodovat s ostatními hráči, poměřovat s nimi síly a půjčovat si jejich avatary do bitev.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.