Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift

24.06.2008
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Sequel k Final Fantasy Tactics Advance je z hlediska gameplaye velmi podobnou hrou svému předchůdci. Opět se jedná o strategické RPG s tahovými souboji na izometrické čtvercové mřížce, opět zde máme "job system" s primárními a sekundárními povoláními dle rasy postav a opět zde máme "laws system", na který dohlíží soudce. Tato mechanika se však dočkala několika drobných změn jakom, jsou například privilegia, což jsou klanové bonusy, které jsou určitým protipólem k omezujícím zákonům.

Stejně jako u zmíněného předchůdce, i tato hra začíná v moderním světě, který se velmi podobá našemu reálnému světu. Hlavním hrdinou je chlapec Luso, který v poslední den školy před letními prázdniny zůstal jako jediný po škole a za trest musí pomoci uklidit školní knihovnu. Tam najde zvláštní starou knihu, která je z poloviny zaplněna výjevy z fantastického světa, ale druhá polovina je zcela prázdná. Poslední odstavec "Ten, kterému je souzeno vyplnit tyto prázdné strany. Znáš jeho jméno?" jej vyprovokuje do knihy napsat své jméno a rázem je přenesen do světa Ivalice, kde zažije nesčetná dobrodružství.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.