Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fear Equation

15.01.2016
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Svět je zahalen v mlze, ve které ožívají noční můry. Ti, kdo do ní vstoupili, se buď nevrátili, nebo zešíleli. Nikdo neví, jak mlha vznikla, ale všichni ví, že je potřeba před ní utéct. Na scénu proto přichází strojvedoucí s nově sestrojeným vlakem, který chrání cestující, a který míří pryč z mlhy. Podaří se vám nakonec dostat do bezpečí nebo ovládnou vlak noční můry?

Od tvůrců her Zafehouse: Diaries a Deadnaut přichází tahová strategie, ve kterém máte za úkol postarat se o bezpečí svých pasažérů a zajistit zdroje pro správný chod vlaku. Během dne proto na zastávkách vysíláte lidi sbírat palivo, jídlo, a případně další přeživší. Je však důležité, aby nebyli venku moc dlouho, jinak se už nikdy nevrátí. V noci se pak musíte bránit útokům zákeřné mlhy. Každá osoba má samozřejmě strach z něčeho jiného a je proto nutné se obeznámit se sny cestujících a na základě toho pak připravit obranu.

Stejně jako předchůdci, staví hra na vizuálním minimalismu. Vše totiž řídíte z prostoru své lokomotivy. Hra také umožňuje tvorbu vlastních postav a strojvedoucího, kterým můžete dát jak pozitivní, tak negativní vlastnosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.