Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Falcon BMS 4.33

100
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.04.2016 PC
Vývojáři:
Benchmark Sims
Oficiální stránky:
https://www.bmsforum.org/forum/content.php
Falcon BMS 4.33 je přímým nástupcem původního Microprose Falcon 4.0. Jedná se o totální konverzi původního Falcona z roku 1998, která k nainstalování vyžaduje zakoupení původního Falcon 4.0 (vlastník práv značky je Atari).

Falcon BMS 4.33 je nejrealističtější simulací letounu F-16, jehož hloubka simulace letového modelu, zbraňových systému, avioniky, navigace, zbraní, spotřeby paliva, atd. je plně srovnatelná s komerčním produktem DCS: A-10C Warthog od Eagle Dynamics.

Vývojáři z Benchmark Sims díky laskavé péči komunity a dostupných USAF manuálů k reálné F-16 kompletně předělali grafiku, engine terénu, zvuk motoru a přidali 3D kokpit. Z hratelnostních vylepšení je třeba zmínit vylepšený multiplayer kód, pokročilý letový model a fyziku, umělou inteligenci, avioniku a nový uživatelský interface. Byly také přidány letecké základny a simulace počasí.

Mimo F-16 je možno létat v detailně zpracovaných (avionika stále patří k F-16) A-10A/C, F-15, Tornado, F/A-18, Mirage 2000, JA-37 Viggen nebo méně detailně zpracovaných MiG-29 a Su-27 nad Koreou, Balkánem, Izraelem a dalšími bojišti. Hlavní devízou Falcon BMS 4.33 jsou plně dynamické kampaně (single i co-op multiplayer) a to včetně pozemní války.


Poslední diskuzní příspěvek

mrazikcomp: pokud chceš hrát BMS, tak ano. Kup si výkonné CPU. Intel Core i5-9600K nebo AMD Ryzen R5 Ryzen 3600 je rozumné minimum. :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.