F-22 ADF tak trochu zůstává ve stínu svého nástupce F-22 TAW, což je škoda, protože ve své době, tzn. v roce 1997 to byl NEJlepší letecký simulátor na trhu. Bohužel bez dynamické kampaně, což měl napravit datadisk F-22 TAW. Později, jak víme, plná hra. Majitelé F-22 ADF dostali slevu. Každopádně F-22 ADF byl ve své době revoluční a BTW každý kdo si stáhne F-22 TAW 2.30 odkaz si může původní F-22 ADF zahrát, je totiž, stejně jako datadisk Red Sea Operation, součást tohoto free balíku zdarma.
@Richmond (14.01.2016 21:26): i F-22 TAW vyšlo svého času na SCORE. Tu knihu jsem kdysi dávno taky četl a vlastnil. Později když už jsem pokročil v letecké simulaci, mě některé pasáže Čočíka přijdou úsměvné ale tenkrát jsem tomu věřil.

Např. kde Čočík zmiňuje, že KA-52 Alligator je od tvůrců Flankeru a, že je mnohem realističtější než Enemy Engaged Comanche Hokum (EECH), jsem se musel zpětně zasmát, protože jsem si tu hru sehnal a ve všech ohledech (ano až na ten fyzikální model) byla značně méně propracována (viz. zjednodušená avionika) než Ka-52 v EECH. Tady Čočík trochu ujel ale jinak dobrý. :) No a taky ta grafika, respektive podrobnosti v terénu - speciálně u heli simu, byly u Ka-52 Alligator o třídu horší než v EECH. Prostě chyběly tam ty detaily, členitý terén, atd.
@Rapier (14.01.2016 21:20): Já věděl, proč píšu "dost možná" :) Ani jsem nevěděl, že Eurofighter byl jako cover k časopisu (F22 ADF jsem si právě koupil díky Gamestaru včetně té docela fajnové příčurky)