Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Everybody's Golf

Hot Shots Golf: Fore!, Minna no Golf 4, Everybody's Golf 4

17.08.2004
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Everybody's Golf se na první pohled může zdát jako restart série, která započala stejnojmenným titulem již v roce 1998 na konzoli PlayStation. Není tomu tak a jde již o oficiálně čtvrtý a v pořadí pátý díl v sérii. Tomu nasvědčuje i původní název titulu. Evropské vydání tak po kratší odmlce nese jednoduchý název bez číslovky.

V rámci série se nejedná o žádnou revoluci a tvůrci pokračují v sérii s lehkým grafickým vylepšením a především novým obsahem. Vrací se vše, na co jsou hráči zvyklí z Hot Shots Golf 3, tedy spousta kosmetických úprav postav, golfových míčků, celkem 12 hřišť, několik herních módů a nechybí ani možnost najmout si caddyho. Vše samozřejmě v poměrně arkádové podobě, kde jde především o zábavu před věrnou simulací.

Hlavní novinkou je možnost online multiplayeru, která se vyskytla již rok zpátky v titulu Minna no Golf Online. Ten ale bohužel vyšel pouze na asijském trhu a západ tak musel čekat právě na oficiální čtvrtý díl. Nicméně servery byly oficiálně vypnuty v roce 2008.

Série pokračuje titulem Hot Shots Golf: Open Tee na handheldu PSP.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.