@Jack_Dark (14.10.2016 13:11): To nepomůže. Já akorát dycky zapomenu, že ženskou balim 5 let (když jí kupuju dárky), pak rok než se narodí potomek a pak dalších 12 let cepování. Takže dohromady 18 let. Když postava chcípne většinou tak kolem 42 let, znamená to zasnoubit se ve 24 letech. A to mi přijde hrozně málo :D Měl jsem tyhle výpočty provést před začátkem hraní, od minula jsem zapomněl jak to tady chodí...
wtf, tahle hra mě vždycky dokáže nasrat, když po x hodinách skončí, protože mýmu synovi neni 12, ale o rok méně. A to jsem do sebe nalil 3 faustovy elixíry.
"Jenže stejně si vždycky po těch 50 hodinách říkám, co jsem to zase provedl a kolikátého že to vlastně je (a taky jestli si nemám počkat, až se ceny rohlíků v Bille trochu propadnou, a pak si jej jít teprv koupit)."

:-D
@Wolfram (komentář): jsem rád, že ještě dnes existují hráči, kteří si na tuto klasiku vzpomenou a zahrají, je to jedna z mála her, které vlastně nemají ve svém oboru konkurenci