Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eternal Sonata

17.09.2007
21.10.2008
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Frédéric François Chopin, slavný klavírní virtuóz, leží ve svých 39 letech na smrtelné posteli. Tuberkulóza je neúprosná a konec se očekává každou chvílí. Jenže před svou smrtí ho ještě čeká jedno dobrodružství. Zdá se mu sen o fantasy světě, kde se setkává s Polkou, dívkou schopnou ovládat magii. Kvůli svému daru však brzy zemře. Obyvatelé městečka, kde Polka žije, navíc věří, že magie je nakažlivá a Polku vyženou. Společně s Frédéricem se tak vydávají na cestu a zapletou se do boje proti bezcitnému a intrikánskému hraběti. Hra je rozdělena do osmi kapitol a každá z nich je reprezentována jednou z Chopinových skladeb a týká se nějaké části jeho života.

V soubojích hráč ovládá postupně tři postavy, které se s nepřáteli střídají v tazích. Důležité je všímat si stínů na bojišti, protože jednotlivé útoky v nich mají různé efekty. To samé platí i pro monstra, z nichž některá navíc zcela mění svou podstatu.

Verze pro Playstation 3 oproti původnímu Xbox 360 vydání obsahuje prodloužené příběhové scény, nové dungeony a dvě původně nehratelné postavy lze nyní použít v boji.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.