EPOCH je hra v ktorej sa ujmete jedného zo strážnych, ktorý sa aj vo svete zničenom vojnou snaží splniť svoju hlavnú úlohu, a to nájsť osobu, na ktorej ochranu bol stvorený.
➤ovládanie: veľmi jednoduché, kryjete sa za rôznymi stenami a hýbete sa medzi nimi doprava, doľava a môžete sa aj skrčiť. Takže v podstate celá hra vyzerá len tak že sa hýbete z prava doľava, krčíte sa a strieľate.
➤prostredie: prostredie je graficky na nízkej úrovni. Pohybujeme sa v troskách zničeného mesta, ktoré mi ale príde až moc jednotvárne a ničím špeciálne.
➤vylepšenia robota: v hre je možnosť vylepšiť si svojho robota. Lepšie zbrane, brnenie, špeciálne zbrane a tieto vylepšenia musím uznať že celkom pomáhajú v prechode hrou.
➤nepriatelia: v hre sú 4 druhy nepriateľov ktorým sa len vylepšujú zbrane a životy. Jediný nepriateľ na ktorom som sa na pár minút zasekol je boss vo finálnom levely. Na jeho porazenie to chcelo pár vylepšení ale nakoniec sa podarilo.
➤cena: na Steame sa hra predáva za 1,50€ čo je celkom pekná cena ale aj tak by som doporučoval ju kúpiť ešte za menšiu cenu.

Záverečné hodnotenie
EPOCH nie je dobrá hra. jedná sa o port z mobilu a preto jej to dokážem odpustiť že nie je dobrá. Ovládnanie sa nejako zvládnuť dá, prostredie je jednotrvárne a nepriatelia sa opakujú. Jedniná výzva bol záverečný boss na ktorého sa treba trošku pripraviť. Herná doba sa pohybuje okolo 2-3 hodiniek. Nakoniec už len toľko že pokiaľ si hru nekúpite a nezahráte tak o nič neprídete.

HODNOTENIE: 35/100%