Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eon Altar

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
online > online RPG
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.06.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://eonaltar.com
Eon Altar je kooperativní RPG, které můžete hrát se svými přáteli na gauči před televizí, a své postavy ovládat pomocí mobilních telefonů. Díky tomu je možné znát informace či dělat rozhodnutí, o kterých ostatní neví (podobně jako v papírových RPG, kde si vás pán jeskyně odvede stranou a potají vám něco sdělí). Takto můžete se spoluhráči spolupracovat, či je naopak podvádět. Můžete je přesvědčovat i o skutečnostech, které nejsou pravdivé, ale hrají ve váš prospěch. Na svém telefonu nejen děláte podobná rozhodnutí, ale i spravujete svoji postavu a ovládáte ji v boji. Boj je taktický a tahový. Pokud byste nemohli najít spoluhráče do party, lze hrát i v režimu pro jednoho hráče, ačkoliv to není primární zaměření této hry.

Hra je dělaná epizodicky; první sezóna obsahuje epizody Battle for Tarnum, Whispers in the Catacombs a The Watcher in the Dark. Po dokončení první sezóny tvůrci oznámili, že kvůli nedostatku financí další sezóny následovat již nebudou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.