Xzone.cz – Vyhrajte luxusní PlayStation herní koutek v hodnotě 250 000 Kč!
Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Endless Space 2

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
strategie > budovatelská strategie
simulátor > vesmírný simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
19.05.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.endless-space.com/
Endless Space 2 je sci-fi strategie odehrávající se ve vesmíru. Hra má podobný progres jako předchůdce, zvolíte si jednu z osmi ras vesmíru, za kterou si přejete hrát, tu pak vedete k prosperitě, kolonizujete nové planety, objevujete technologie nebo bojujete proti nepřátelským rasám ve vesmírných lodích nebo v pozemní bitvě na planetě.

Vesmírné bitvy jsou stylizované do filmového pojetí, můžete tedy sledovat stav bitvy a vydávat rozkazy dle aktuálního stavu vaší nebo nepřátelské flotily. Pozemní bitvy jsou ve stylu hologramů, kdy se jedna armáda na hologramovém bitevním poli ukazuje jako postava jednotky. Každá rasa vyniká v něčem jiném, zatímco jedna se soustředí na budování armády, jiná zase bude prosperovat v obchodě nebo vědeckém pokroku. Samotné vesmírné lodě budou moci být modulárně vybavené, např. zatímco jedna bude mít silné štíty, jiná zase silnou palebnou sílu. Také můžete vycvičit výjimečného jedince, "hrdinu" kterého poté můžete využít ke správě planet, nebo z něj udělat bojovníka a přidělit mu vlastní loď.

Toto pokračování je oproti předchůdci ve vylepšené grafice, obsahuje komplexnější herní mechaniky a různé novinky jako například "prach", který bude prospěšný všem rasám a bude mít příběhovou úlohu ve hře. Také jedna z osmi ras je vytvořena samotnou hráčskou komunitou.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.