@Ringo (01.10.2021 22:47): Já jsem Amiga verzi nikdy nehrál, ale jediný co vím jistě, tak Amiga verze má daleko lepší hudbu, nežli PC verze. Možná tu větší znalci doplní i nějaký rozdíly v gameplay, to však nemohu sloužit ;)
V pulce hrani pc verze jsem zjistil ze amigacka verze ma cestinu. Da se ta cestina nejak preportovat na pc verzi?
@GodOfTheSick (06.01.2019 18:16): C64 mám připravené, tedy tu kompilaci, po Atari! Na to ale ještě nepřišel čas.

Ano, ale s ošklivým coverem. Nicméně to bych rád tento rok dohrál. WaxWork mělo vždy zajímavější nápad než Elvira.
@mazar1234 (06.01.2019 16:28): Aha, dík za tip, srdce jsem si vůbec nevšiml. Je to teda jenom na tři použití, takže jsem se dostal na 81, ale snad už to doklepu. Dlouhý meč a štít dávno mám. O zabíjení bez ztráty života vím, ale souboje mě nebavily opakovat.

@Drolin (06.01.2019 16:33): Ty už radši mlč nebo si tě vyhodím z přátel! Kdyby jsi hrál aspoň na C64, ale Atari? ATARI?!?!

A WaxWorks jsem hrál, dokonce jsem ho přidal.
@GodOfTheSick (06.01.2019 12:42): Ono to chce v prvom rade niekolko restartov a osahania si techniky a zakladnej mapy, inac ala v starting predmetoch by si mal mat to srdce, to je healing na niekolko pouziti ovsem zaklad je vyhravat suboje bez akejkolvek straty HP, predovsetkym preto, lebo kazdy zasah ti zaroven trosku znizi SRT a tym padom ti znizuje bojaschopnost. Nie je to nic extra tazke, velmi vela subojov sa da vyhrat po par sekundach ako zacne takmer instakillom nepriatela. Je tam savegame takze pohoda keby nieco.

Proste ked sa zorientujes trosku a zhruba mas zakladnu mapku nadvoria a lahko dostupnych casti hradu, kde je aj zbrojnica tak tak treba okamzite nabehnut a ziskat ten Longsword, aby si si trenoval skill s mecom (neskor ziskas este lepsi mec) a mozes sa odpichnut dalej.

Hlavne neliezt s nevybavenou a slabou postavou tam, kde je to zjavne o hubu ale ist tam kde to postupuje relativne v pohode. V podstate nic zvlastne, upne normalne veci v ramci RPG zanru.
@Drolin (06.01.2019 14:31): Pokud nemáš nic k tématu, tak se do diskuzí s hráči raději vůbec nepouštěj. Zvlášť když vrcholem tvého současného hraní jsou debilní plošinovky z Atari na deset minut. Na víc nemáš. Tak ale chápu, že v pauze mezi šichtama v dedendžobu se toho v prohlížeči moc stihnout nedá, když ti stará doma hraní zarazila.
@GodOfTheSick (06.01.2019 12:42): Není to tak, že by se tam léčit nedalo, jde to kouzly, byť jich není zase tolik. Ale boje jdou většinou vyhrávat bez zranění (a zase jich v celé hře není tolik), tak to není takový problém.
Jsem někde v půlce, zdraví 20, tak jsem sežral jídlo ze spižírny, ale nic se neděje. Tak jsem projel pár návodů a z nich jsem vyčetl, že léčení není možné. To jako fakt? Sice to má asi tři hodiny, ale už se nedivím, že to většina lidí nedohrála.
Olé, budu tam a těším se :) Pak semka napiš také těsně před startem streamu, ať dorazí víc lidí :)
@mazar1234 (03.04.2016 15:04): tak to tleskám, mistře, taky jsem si jako dospívající klučina dělal různý psací návody s plánkama, mapama a obrázkama puzzlů... ;) řekl bych že tak těžce po paměti to nebude, ale na jeden zátah to dám! namastím prsty a pojedu! jediný co budu potřebovat do pozadí si hodit, bude plánek bludiště s ohnivýma poskakujícíma příšerkama, to si absolutně nepamatuju... ;) a ještě pár receptů na lektvárky....
Dotaz pro všechny pamětníky.

Pokouším se vzpomenout na hru podobného stylu jako Elvira. V názvu byl myslím Dracula a začínalo se na hřbitově. V inventáři pistole a kolíky. Tedy, paměť mi něco takového říká, ale google tvrdí, že jsem mimo.

Uvědomuje si někdo, o co jde? Je dost možné, že je to začátek některé elvíry...