@JohnCZ (20.03.2014 14:43): Byl bych nerad, kdyby to vyznělo, jako že se mi hraní nelíbilo. Je to trochu nevybroušené, ale i tak mě to bavilo. Hlavně v první polovině hry jsem byl absolutně nadšený.

@KRoman47 (20.03.2014 08:30): Problém s čoklíkem je ten, že zmizí v momentě, kdy hráč vejde do "bezpečné" lokace. Takových je ale málo a hlavně v ten moment se čokl prostě otočí na patě a odejde. A to může být třeba i dva metry ode mě.
Hmm, z dema to vypadalo jako atmosférická nenáročná lehce hororová adventura s překrásnou grafikou. Ale co tak čtu, tak ohlasy nic moc.
[neexistující komentář]: Koukám, že se od mého hraní moc nezměnilo. Když jsem to hrál zhruba před 10 měsíci, tak tam zrovna přidali toho blbého čokla, jenže to moc nevychytali, a tak jsem na jednom místě už myslel, že jsem skončil, jelikož se přes toho vola nešlo vůbec dostat, povedlo se mi to asi až tak na 30. pokus, když už jsem byl maximálně nasraný ... To jsem čekal ale, že to brzy upraví, aby se takové věci neděly.
Já to přehrál bylo to dobré, jen tak trochu krátké a taky mi moc nesedla role toho psa. Ale každopádně moc pěkná hra.