@Kwoky (14.06.2015 00:41): Ále, ještě ti to rozčilování bude chybět:).

Já Groove city zatím taky nehrál, ale začínám o něm trochu uvažovat, přeci jen, už je to nějaká doba, co jsem původní ESJ hrál a trochu jej tím pádem strávil:). Snad obtížností moc nepřitvrdili (doufal jsem, že konečně sem o něm někdo hodí nějaké info :p).
@Isair (14.06.2015 00:08): Zrovna platformery jsem musel začít těžce filtrovat, protože času je málo a mám koupených několik desítek her, které jsem ještě nehrál a chci :) Takže děkuji za tip, ale Volgarrovi zatím šanci nedám. Moje chyba :)
@Kwoky (13.06.2015 23:57): Zajímavé, zrovna Volgarr mi osobně přijde vizuálně o několik příček přitažlivější než třebas SMB (ani bych nečekal, že někoho může odradit právě vizuální stránka), ale holt každý máme jiný vkus. Byla by však imo škoda na hru zanevřít kvůli vizuální stylizaci, hraje se totiž jinač moc fajn (sice pomalejší gameplay jak SMB a ESJ a více zaměřen i na likvidaci nepřátel, nicméně je vyžadováno o to preciznější zvládnutí...).

ESJ mi překvapivě po SMB už nepřišel celkově až tak obtížný, ale zase obtížnost stoupá mnohem strměji (SMB přeci jen nechával hráči podstatně delší dobu k rozkoukání:)), což je však asi dáno i herní délkou (ESJ je poměrně hodně krátká hra).

A možná ještě VVVVVV z podobného soudku bylo dost fajn, pokud jsi nezkoušel:). Tam však obtížnost byla o dost mírnější díky častým checkpointům, byť své hodně hardcore úseky hra také měla:).
@Isair (13.06.2015 23:28): Se SMB mám velmi pozitivní zkušenost. Zatím jsem ho sice nedohrál, ale to jistě napravím. Hlavní rozdíl vidím v tom, že ESJ je výrazně víc zaměřené na přesné pohyby. U SMB je ta rezerva přece jen o trochu větší (i když třeba v boss fightech o moc ne).

Kouknul jsem na Volgarra a nelíbí se mi jeho grafická stylizace. Na první pohled je to pro mě prostě "fuj".
@Kwoky (13.06.2015 15:43): :), kdyby ti to náhodou bylo málo, doporučuji po tomhle vyzkoušet ještě Super Meat Boy či Volgarr the Viking (u kterého jsem si nedávno taky solidně zanadával:)), ale zase ten pocit z vítězství za to pak stojí:). Rozhodně si podobných kousků (a hlavně jejich pokoření) cením o dost více, než nějaké jednohubkové casualky (a ten Volgarr byl obzvlášť moc fajn kousek).

Ale zrovna u Electronic Super Joy se mi asi v polovině hry smazaly všechny savy, takže jsem to musel hrát celé od začátku... to bylo teprve [vulgarismů]:). Nicméně mezitím vyšla spousta patchů, takže snad už to mají opravené.
Electronic super frustration... už 15 minut se snažím přeskákat jedno [vulgarismus] místo. [vulgarismus] [vulgarismus] [vulgarismus]. Venku je vedro jak v [vulgarismus], mám zpocenou [vulgarismus] a ještě se musím [vulgarismus] s touhle [vulgarismus].

A stejně je to super hra :)